دانلود دوره آموزشی Building Websites with Skeleton CSS

Building Websites with Skeleton CSS یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره ی آموزشی ، شما یاد خواهید گرفت که از سبک فوق العاده ی Skeleton CSS در پروژه های خود استفاده کنید.

دانلود دوره آموزشی Building Websites with Foundation 6

Building Websites with Foundation 6 یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که با آشنایی فریم ورک های Front-End موجود و با استفاده از آن وب سایت های زیبا و Responsive بسازید، فریمورک Foundation است ، با مشاهده این مجموعه با Foundation 6 آشنا شده و نصب و استفاده از امکانات آن را خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی Improving CSS with PostCSS

Improving CSS with PostCSS یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، CSS به تنهایی بسیار خوب است. اما PostCSS آن را حتی بهتر می کند. در این مجموعه آموزش یاد می گیرید که با استفاده از توان PostCSS هم روند CSS نویسی را سریع تر انجام دهید و هم استایل هایی بسیار زیباتر برای صفحات وب و وب سایتهایتان ایجاد کنید.

دانلود دوره آموزشی Angular Template Design and Implementation

Angular Template Design and Implementation یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوعات و مفاهیم ضروری و اولیه فریم ورک Angular 4 را برای طراحی و ساخت قالب رابط کاربری به شما آموزش می دهد.