Learning Webpack 3 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره Webpack 3 و نحوه استفاده از آن بدانید به طور کامل به شما اموزش می دهد. Webpack یک افزونه بسیار عالی برای ابزارهای مختلف توسعه دهنده فرانت اند است. در واقع، ماژولی برای اپلیکیشن های تحت وب […]

دانلود دوره آموزشی Learning ECMAScript 6

Learning ECMAScript 6 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که جدیدترین ویژگی ها و قابلیت های ECMAScript 6 را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن و تأثیر این تغییرات بر روی قدرت جاوا اسکریپت را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Learning GraphQL

Learning GraphQL یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از زبان کوئری نویسی GraphQL را برای ارسال یک درخواست و دریافت اطلاعات متعدد از آن را به برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار ها آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی React.js Essential Training

React.js Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تاریخچه و مبانی کتابخانه React را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن را برای ساخت دو پروژه: یک برنامه کاربردی مبتنی بر مرورگر و یک وب سایت ساده برای نمایش داده های گرفته شده از یک API را به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Learn React.js: The Basics

Learn React.js: The Basics فرایند ساخت رابط کاربری برای یک برنامه تابلو اعلانات را با استفاده از React.js آموزش می دهد. و عناصر، خاصیت ها و حالات را همانند روابط بنیادی والد/ فرزند را با React.js بررسی می کند.