دانلود دوره آموزشی WordPress: Creating Custom Widgets and Plugins with PHP

WordPress: Creating Custom Widgets and Plugins with PHP یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد قابلیت های سفارشی برای وردپرس را با استفاده از ویجت ها و پلاگین ها با زبان PHP به شما اموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Chief Technology Officer Career Guide

Chief Technology Officer Career Guide یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مهارت های لازم و ضروری را که یک مدیر ارشد فناوری اطلاعات در سازمان یا شرکت بدان ها نیاز دارد را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

Lynda PHP 5.4 New Features معرفی قابلیت های جدید PHP 5.4

Lynda PHP 5.4 New Features از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به بررسی قابلیت های جدید زبان برنامه نویسی PHP 5.4 می پردازد. و نحوه نصب پی اچ پی و کار با آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Flex 4.5 and PHP Creating Data-Driven Applications مدیریت داده با فلکس و PHP

Lynda Flex 4.5 and PHP Creating Data-Driven Applications از جدید ترین آموزش های لیندا به دست مدرس لیندا Drew Falkman می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به مدیریت داده با فلکس و PHP می پردازد. و نحوه استفاده از Flex Zend Studio IDE bundled و Flash Builder 4.5 را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی LYNDA Up and Running with CakePHP – آموزش فریمورک CakePHP

Lynda Up and Running with CakePHP از جدیدترین آموزش های لیندا که به آموزش فریمورک CakePHP می پردازد  و مفاهیم این فریمورک را در قالب یک دوره آموزشی پروژه محور به شما توضیح می دهد.