دانلود دوره آموزشی Testing REST APIs With Postman

Testing REST APIs With Postman یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از ابزار Postman را جهت آزمون REST API ها و اطمینان از عملکرد صحیح آن و دنبال کردن پروتکل HTTP را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Taming Python With Unit Tests

Taming Python With Unit Tests یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از فریم ورک آزمون واحد درون ساخت پایتون را نشان داده و چگونگی نوشتن آزمون واحد های خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Rethinking APIs With Falcor

Rethinking APIs With Falcor یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از فریم ورک Falcor را برای گرفتن و به روزرسانی داده ها و کار با گراف JSON آموزش داده و نحوه اجرا و پیاده سازی آن را در اپلیکیشن های خود به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Create a REST API with Django

Create a REST API with Django یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون را به همراه فریم ورک Django REST API برای ساخت یک وب سرویس ساده که قادر به فراهم نمودن داده ها و قابلیت های زیادی برای پلت فرم های مختلف و انواع اپلیکیشن ها می باشد، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Code a Side-Scrolling Game With Swift 3 and SpriteKit

Code a Side-Scrolling Game With Swift 3 and SpriteKit یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه کدنویسی بازی های سیستم عامل iOS را با استفاده از زبان برنامه نویسی Swift 3 و SpriteKit به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal

Beginner’s Guide to Building Sites With Drupal یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه استفاده از سیستم مدیریت محتوای دروپال (Drupal CMS) را جهت راه اندازی یک وب سایت کاربردی بدون نیاز به کدنویسی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Go Fundamentals for Building Web Servers

دوره آموزشی TutsPlus Go Fundamentals for Building Web Servers مبانی زبان برنامه نویسی Go را به شما آموزش می دهد که با استفاده از آن می توانید علاوه بر نوشتن تسهیلات ساده، وب سرور های قابل انعطاف و مقیاس پذیر را به راحتی ایجاد کنید.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Pokémon GO Style Augmented Reality: Markers

دوره آموزشی TutsPlus Pokémon GO Style Augmented Reality: Markers نحوه استفاده از اساسی ترین مفهوم AR یعنی نشانگرها را به شما آموزش می دهد. یک نشانگر یک عکس یا یک شئ در دنیای واقعی است که اپلیکیشن AR آن را به صورت مجازی طرح ریزی می کند. در طول این دوره…

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Introduction to Xamarin for iOS Apps

دوره آموزشی TutsPlus Introduction to Xamarin for iOS Apps نحوه استفاده از زامارین و ویژوال استودیو را برای ساخت و راه اندازی اپلیکیشن های موبایل آی او اس به شما آموزش می دهد. در این دوره نحوه ساخت یک برنامه کاربردی ماشین حساب برای آیفون با استفاده از ویژگی های زامارین نشان داده می شود.