Dreamweaver CC: Responsive Design with Bootstrap 4 یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که به آموزش Dreamweaver CC به کمک Bootstrap 4 می پردازد. این آموزش برای طراحی حرفه ای وب سایت های که هم روی دسکتاپ و هم روی دستگاه های موبایل به خوبی پیاده می شود مناسب است. در این دوره نحوه کارآمد […]

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver CC 2017: New Features

Dreamweaver CC 2017: New Features یکی از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیتهای جدید نرم افزار قدرتمند طراحی و توسعه وب یعنی Dreamweaver CC 2017 را به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Lynda PHP Tips, Tricks, and Techniques PHP Tips, Tricks, and Techniques یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکینیک ها و ترفندهای فوق العاده ای برای برنامه نویسی به زبان PHP را همراه با تمرینات عملی به شما آموزش می دهد. David Powers در این سری آموزشی، هر هفته یک […]

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver: Working with Git Version Control

Dreamweaver: Working with Git Version Control یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Dreamweaver با نسخه گیت را برای مدیریت و پشتیبان گیری از پروژه های خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Dreamweaver CC 2017 Essential Training

Dreamweaver CC 2017 Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار Dremweaver CC 2017 را برای ایجاد و انتشار وب سایت ها با استفاده از تکنولوژی مبتنی بر استاندارد و یک رابط کاربری ساده به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Introduction to Podcast Technology

Introduction to Podcast Technology یکی از دوره های آموزشی شرکت Udemy است که هر چیزی را که باید درباره مراحل ساخت یک پادکست رادیویی بدانید به طور کامل به شما آموزش می دهد.

Lynda Uploading Files Securely with PHP آموزش آپلود ایمن فایل با استفاده از PHP

Lynda Uploading Files Securely with PHP از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش آپلود ایمن فایل با استفاده از PHP و اصول برای بهینه سازی کدنویسی پی اچ پی می پردازد. و نحوه کدنویسی ایمن به این زبان را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Up and Running with PHP SimpleXML آموزش کار با ابزار SimpleXML در PHP

Lynda Up and Running with PHP SimpleXML از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش کار با ابزار SimpleXML و معرفی کاربردهای عملی می پردازد. و نحوه استخراج سند XML و ویرایش آن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda PHP for Web Designers آموزش استفاده از اسکریپت PHP در فایل های اچ تی ام ال

Lynda PHP for Web Designers از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از اسکریپت PHP در فایل های اچ تی ام ال می پردازد. و نحوه نمایش محتوای اچ تی ام ال با استفاده از PHP را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.