DevOps for Data Scientists یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که برای متخصصین DevOps و علم داده طراحی شده و تمامی مباحثی که باید برای توسعه برنامه و نرم افزار های مورد نیاز علم داده بدانید، به شما آموزش می دهد. Dan Sullivan در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: استفاده از گیت […]

Spark for Machine Learning and AI یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از پلت فرم قدرتمند Apache Spark را برای یادگیری ماشین و big data به شما آموزش می دهد. Dan Sullivan در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: فرایند کاری یادگیری ماشین؛ سازماندهی اطلاعات در DataFrames؛ پیش پردازش و […]

دانلود دوره آموزشی Scala Essential Training for Data Science

Scala Essential Training for Data Science یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در این مجموعه آموزش در ابتدا کدنویسی به زبان برنامه نویسی Scala را یاد می گیرید و سپس استفاده از این زبان را در برنامه نویسی و کار بر روی پروژه های Data Science آموزش میدهد.

دانلود دوره آموزشی Cassandra Data Modeling Essential Training

Cassandra Data Modeling Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که شما را با معماری پایگاه داده Cassandra آشنا کرده و نحوه طراحی مدل های داده ای Cassandra که از اپلیکیشن های مقیاس پذیر پشتیبانی می کند را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Advanced SQL for Data Scientists

Advanced SQL for Data Scientists یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه اجرای وظایف رایج علم داده، شامل پیدا کردن، جستجو و استخراج داده در پایگاه های داده رابطه ای در SQL را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی NoSQL for Data Science In Depth

NoSQL for Data Science In Depth یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که با بررسی تفاوت های بین پایگاه های داده رابطه ای و NoSQL، نحوه استفاده از پایگاه داده NoSQL را برای انجام کارهای Data Science به طور کامل به شما آموزش می دهد.