دانلود دوره آموزشی PluralSight Performing Incident Response and Handling Performing Incident Response and Handling یکی از دوره های آموزشی شرکت PluralSight است که موارد امنیتی و سیاست های حریم خصوصی در سیستم های سازمانی را جهت جلوگیری از هک شدن سیستم ها و نفوذ هکر به آن ها و پاسخگویی به موقع به حملات را […]

دانلود دوره آموزشی Secure Software Development

Secure Software Development یکی از دوره های آموزشی شرکت Pluralsight.com است که شما با فعالیت های گوناگون درگیر با فرآیند توسعه نرم افزار، روش های ساده سازی فعالیت های ضروری مانند ادغام و تست، ابزارهای کاربردی و مطرح در این امر و دیگر مسائل مطرح در این زمینه آشنا می شوید.

دانلود دوره آموزشی دانلود دوره ی آموزشی Performing and Analyzing Network Reconnaissance

دانلود دوره ی آموزشی Performing and Analyzing Network Reconnaissance یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که در این دوره آموزشی با ابزارها ، امکانات و تکنیک هایی آشنا می شوید که به کمک آن ها می توانید پیش از هکرها به آنچه از شبکه شما افشا شده است ، آگاه شوید.

دانلود دوره آموزشی دانلود دوره ی آموزشی Ethical Hacking: Malware Threats

دانلود دوره ی آموزشی Ethical Hacking: Malware Threats یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است در این مجموعه آموزش یاد می گیرید که چطور Malware ها استفاده میشوند و کار میکنند. همچنین با نحوۀ کار تروجان و Backdoor ها آشنا می شویم.بدین شکل میفهمید که چطور این ابزارهای مخرب مخفی شده و توسط حمله کنندگان مورد استفاده قرار میگیرند.

دانلود دوره آموزشی دانلود دوره ی آموزشی Enterprise Security: Policies, Practices, and Procedures

دانلود دوره ی آموزشی Enterprise Security: Policies, Practices, and Procedures یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، دنیای امنیت سریعا در حال تغییر است و حوزه مدیریت امنیت نیز از این قاعده مستثنی نیست. با مشاهده ی این دوره با سیاست های امنیتی و سیاست گذاری امنیتی آشنا می شوید. سپس بر پیاده سازی روندهای امنیتی و عملیات مربوط به آن ها نیز مسلط خواهید شد.