دانلود دوره آموزشی Navigation With jQuery UI

Navigation With jQuery UI یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از jQuery UI را جهت ساخت عناصر ناوبری کاربردی برای وب سایت خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Form Elements With jQuery UI

Form Elements With jQuery UI یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه استفاده از jQuery UI را برای ایجاد عناصر رابط کاربری تمیز و کار با عناصر فرم ها در HTML به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Enhancing Animation With jQuery UI

Enhancing Animation With jQuery UI یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه استفاده از jQuery UI را برای ایجاد عناصر تمیز رابط کاربری و انیمیشن سازی محتوای وب سایت خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی ۸ CSS Tricks You Never Use

۸ CSS Tricks You Never Use یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که هشت تکنیک و ترفند توسعه CSS را که تا به حال ندیده اید، جهت بهبود طراحی صفحات وب خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Structuring Stylesheets With RSCSS

Structuring Stylesheets With RSCSS یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که نحوه استفاده از RSCSS را برای ساختاردهی به صفحات وب و سازماندهی سبک های CSS به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی CSS Grid Projects for Web Designers

CSS Grid Projects for Web Designers یکی از دوره های آموزشی شرکت TutsPlus است که با انجام سه پروژه کاربردی، موارد استفاده از “Grid” را در سی اس اس به صورت عملی به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Data Design With Chart.js

دوره آموزشی TutsPlus Data Design With Chart.js یکی از کتابخانه های جاوا اسکریپت به نام Chart.js (چارت جی اس) را به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از این کتابخانه قدرتمند را برای ایجاد نمودار های تعاملی و جذاب که اطلاعات را به خوبی نمایش دهند، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Up and Running With CSS Transitions

دوره آموزشی TutsPlus Up and Running With CSS Transitions هر چیزی را که باید درباره ایجاد انیمیشن ها با استفاده از خاصیت های Transition (انتقال) سی اس اس بدانید، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Up and Running With CSS Keyframe Animations

دوره آموزشی TutsPlus Up and Running With CSS Keyframe Animations هر چیزی را که باید درباره ساخت انیمیشن ها با استفاده از کی فریم CSS و خواص انیمیشن ها بدانید را به شما آموزش می دهد.