دانلود دوره آموزشی Lynda UX Foundations: Style Guides and Design Systems UX Foundations: Style Guides and Design Systems یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد یک راهنمای کامل UX برای وب سایت خود را به شما آموزش می دهد. Chris Nodder در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: معرفی راهنمای سبک؛ […]

LinkedIn User Experience for Web Designers یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که قوانین طراحی تجربه کاربری (UX) را برای اعمال در وب سایت خود، جهت جذب کاربر، به شما آموزش می دهد. یک طراحی تجربه کاربری خوب، باعث می شود که کاربر در سایت شما بماند، اما اگر این مورد خوب طراحی نشود، […]

دانلود دوره آموزشی Lynda User Experience for Web Designers User Experience for Web Designers یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که قوانین طراحی تجربه کاربری (UX) را برای اعمال در وب سایت خود، جهت جذب کاربر، به شما آموزش می دهد. یک طراحی تجربه کاربری خوب، باعث می شود که کاربر در سایت […]

دانلود دوره آموزشی UX Design: 6 Paper Prototyping

UX Design: 6 Paper Prototyping یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد نمونه اولیه صفحات را برای تصمیم گیری درمورد طراحی ظاهر آن قبل از ساخت صفحه به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی UX Design Techniques: Overview

Key Account Management یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک هایی برای طراحی کاربر محور شامل به کار گیری احساسات، نظرات، تفکرات و علاقه مندی های کاربران را به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Design Thinking: Understanding the Process

Design Thinking: Understanding the Process یکی از بهترین ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که داشتن یک تفکر طراحی خوب را از شناسایی مشکلاتی که می خواهید آن ها را حل کنید گرفته تا نمونه های اولیه، توسعه و آزادسازی آن، بررسی می کند.

دانلود ویدیوی آموزشی Design Thinking: Implementing the Process

Design Thinking: Implementing the Process یکی از بهترین ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه اجرای فرایند تفکر طراحی در شرکت و سازمان خود را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی UX Design Techniques: Creating Personas

UX Design Techniques: Creating Personas از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد Personas را با استفاده از اطلاعات کاربرانی که با کسب و کار شما در ارتباط هستند، نشان می دهد.