After Effects for Photography یکی از دوره های آموزشی شرکت LinkedIn می باشد که در مورد آموزش After Effects برای عکاسی بحث می کند. ایجاد جلوه های جدید و ویژه باعث می شود دنیای جدیدی از امکانات برای عکس های شما ارائه شود. تغییرات مد نظرتان به کمک After Effects امکان پذیر می باشد و می تواند به […]

Creating a Photo Gallery in WordPress with jQuery یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد و سفارشی سازی یک گالری تصاویر در وردپرس را با استفاده از جی کوئری به شما آموزش می دهد. همانطور که می دانید وردپرس قابلیت نمایش انواع مدیا را فراهم می کند، اما محدودیت های زیادی […]

Creating a Marquee in WordPress with jQuery یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از قدرت وردپرس و جی کوئری را جهت ایجاد و مدیریت یک صفحه تبلیغاتی برای وب سایت خود به شما آموزش می دهد. Chris Converse در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: افزودن تصاویر به Media Library؛ […]

دانلود دوره آموزشی CSS Shorts Weekly

CSS Shorts Weekly یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که به صورت هفتگی برخی از تکنیک های استفاده از زبان CSS را برای سبک دهی و طراحی وب سایت های خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Creating a Responsive Web Design

Creating a Responsive Web Design یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، با مشاهده ی این دوره با مبانی ساخت وب سایت های Responsive آشنا شده و انجام این کار را با استفاده از استایل های CSS و تنظیم کردن عکسهای صفحات وب یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Sketch Essential Training: The Basics

Sketch Essential Training: The Basics یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که باید درباره نرم افزار Sketch برای طراحی UX بدانید، به صورت جامع و عملی به شما آموزش می دهد.

Lynda Code Clinic Swift

Lynda Code Clinic Swift از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اشکال زدایی در برنامه نویسی سوئیفت می پردازد. و نحوه رفع باگ و ارتقا کیفیت برنامه نویسی به این زبان را را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Building and Distributing a Simple App with Xcode and Swift

Lynda Building and Distributing a Simple App with Xcode and Swift از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس بهآموزش ساخت و انتشار یک نرم افزار ساده با استفاده ازسوئیفت و اکس کد می پردازد. و نحوه طراحی و ساخت برنامه برای دستگاه های شرکت اپل را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Building a Note-Taking App for iOS 9 with Swift

Lynda Building a Note-Taking App for iOS 9 with Swift از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ساخت یک نرم افزار یادداشت برداری برای IOS با استفاده از سوئیفت می پردازد. و نحوه طراحی نرم افزار را برای آیفون با استفاده از تکنولوژی های سوئیفت را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.