دانلود دوره آموزشی After Effects CC Building on the Fundamentals

After Effects CC Building on the Fundamentals یکی از دوره های آموزشی شرکت Pluralsight.com است که آموزش مقدماتی و اصولی افتر افکت مجموعه آموزشی امروز در رابطه با سری آموزش مقدماتی و اصولی نرم افزار After Effects CC می باشد. چگونگی بالا بردن مهارت خود به سطوح بالاتر با شناخت و درک تکنیک های انیمیشن و گزینه های ۳d داخل برنامه ، را خواهید آموخت.

دانلود دوره آموزشی دانلود دوره ی آموزشیAfter Effects CC Puppet Pin Tool

دانلود دوره ی آموزشیAfter Effects CC Puppet Pin Tool یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است که به آموزش بر استفاده از ابزار Puppet Pin در نرم افزار افترافکت مسلط می شوید. همانطور که میدانید با این ابزار می توانید Rigging کاراکترها و شخصیت های مختلف را انجام داده و متحرک سازی ( انیمیشن سازی ) را بسادگی در After Effects انجام دهید.

دانلود دوره آموزشی SpeedGrade CC Fundamentals

SpeedGrade CC Fundamentals یکی از دوره های آموزشی Pluralsight است که اصول و مبانی نرم افزار SpeedGrade را به صورت کامل و گام به گام آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی After Effects CC Rotoscoping

After Effects CC Rotoscoping از فیلم های آموزشی Pluralsight.com است که نحوه استفاده از After Effect CC را برای دادن تغییرات دستی در افکت های تصویری پیچیده و گیج کننده آموزش می دهد.