دانلود دوره آموزشی Lynda WordPress.com Essential Training WordPress.com Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است نحوه ساخت یک وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به طور کامل به شما آموزش می دهد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار معروف است که هر کسی می تواند به راحتی با […]

دانلود دوره آموزشی WordPress: Mobile Solutions

WordPress: Mobile Solutions یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد وب سایت وردپرس برای موبایل را با استفاده از دو راه حل Jetpack و WPtouch به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Up and Running with Genesis for WordPress

Up and Running with Genesis for WordPress یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از فریم ورک Genesis را که به طور همزمان SEO، امنیت و مجموعه ای از گزینه های طراحی را برای شما فراهم می کند، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Themes: Customizing Themes with Genesis

WordPress Themes: Customizing Themes with Genesis یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که چطور با استفاده از Genesis می توانید تم های وردپرس را سفارشی کنید. البته در ابتدا دیدی بسیار خوب از Theme ها در وردپرس به شما میدهد و سپس تم سازی و سفارشی سازی تم های WordPress را بوسیله جنسیس به شما یاد میدهد.

دانلود دوره آموزشی Advanced WordPress: Action and Filter Hooks

Advanced WordPress: Action and Filter Hooks یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مبانی و نحوه کارکرد هوک های وردپرس شامل فیلترهای اصلاح داده ها و اکشن های اجرای وظایف را آموزش داده و نحوه استفاده از هوک های اکشن و فیلتر درون ساخت وردپرس را برای ساخت پلاگین های خود به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Responsive CSS Workflow with Sass, Bourbon, and Susy

دانلود ویدیوی آموزشی WordPress: Creating Custom Plugins with PHP

WordPress: Creating Custom Plugins with PHP از ویدیوهای آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه نوشتن پلاگین های دلخواه خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و پلاگین API در وردپرس آموزش می دهد.