دانلود دوره آموزشی Lynda Microsoft Azure Rights Management: Protecting Data Microsoft Azure Rights Management: Protecting Data یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که سیستم Azure Rights Management را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن را در سناریو های مختلف کسب و کار به شما آموزش می دهد. Brian Culp در این دوره […]

Cert Prep: MCSA Office 365 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک ها و ترفندهایی که می توانند به شما در قبولی آزمون MCSA Office 365 کمک کند، آموزش می دهد. امروزه، بازار کار IT بسیار گسترده شده و رقابت در آن نیز افزایش پیدا کرده است. کسی می تواند در این […]

دانلود دوره آموزشی Office 365: Troubleshoot Availability and Usage

Office 365: Troubleshoot Availability and Usage یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوعاتی همچون نظارت و عیب یابی در آفیس ۳۶۵ را به طور کامل آموزش داده و شما را برای آزمون ۷۰-۳۴۶ آماده می کند.

دانلود دوره آموزشی Office 365: Manage Identities using Azure AD Connect

Office 365: Manage Identities using Azure AD Connect یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدیریت گروه ها و کاربران را با استفاده از هویت های رایج در آفیس ۳۶۵ و کنترلر دامنه و همگام سازی را آموزش داده و شما را برای آزمون ۷۰-۳۴۶ نیز آماده می کند.

دانلود دوره آموزشی Office 365: Manage Cloud Identities

Office 365: Manage Cloud Identities یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه مدیریت کاربران، گروه ها و پسوردها در مجموعه نرم افزاری Office 365 را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Office 365: Implement Networking and Security

Office 365: Implement Networking and Security یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که موضوعات و مباحث لازم و ضروری شبکه و امنیت برای آفیس ۳۶۵ را آموزش داده و شما را برای آزمون مایکروسافت ۷۰-۳۴۶ آماده می کند.

دانلود دوره آموزشی Office 365: Provision Office 365

Office 365: Provision Office 365 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک ها و موضوعات مهم مربوط به مدیریت و راه اندازی آفیس ۳۶۵ را آموزش داده و شما را برای آزمون MCP/MCSA آماده می کند.

دانلود فیلم آموزشی Windows 10: Manage Remote Access

Windows 10: Manage Remote Access از آموزش های شرکت Lynda.com است که مهارت های لازم برای یک مدیر که برای مدیریت دسترسی از راه دور در ویندوز ۱۰ به آن ها نیاز دارد را آموزش می دهد. و شما را برای آزمون ۷۰-۶۹۷ حوزه مدیریت دسترسی از راه دور گواهینامه مایکروسافت آماده می کند.