دانلود دوره آموزشی Lynda 3ds Max: Substance to V-Ray Workflows ۳ds Max: Substance to V-Ray Workflows یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از مجموعه ابزارهای مبتنی بر substance، از حالت الگوریتمی گرفته تا ایجاد تکسچر و بافت های واقعی اشیاء در پروژه های تری دی مکس را به شما آموزش […]

Animating in 3ds Max: Constraints, Controllers, and Wire Parameters یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که شما را با برخی از ابزارهای اساسی برای ایجاد و کنترل انیمیشن ها در نرم افزار ۳ds Max آشنا می کند. Brian Bradley در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: اهمیت نقاط پایوت در انیمیشن؛ دسترسی و […]

SketchUp: Rendering with V-Ray 3 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از ویژگی ها و قابلیت های نرم افزار V-Ray را برای رندرگیری مدل های ساخته شده در SketchUp به شما آموزش می دهد. Brian Bradley در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: کار با رندرینگ تعاملی؛ انواع نور در […]

دانلود دوره آموزشی ۳ds Max: Substance to V-Ray

۳ds Max: Substance to V-Ray یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از V-Ray در نرم افزار ۳ds Max را برای طراحی و مدل سازی مواد و اجسام مختلف به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی V-Ray: Control Color Bleed in SketchUp

V-Ray: Control Color Bleed in SketchUp یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از دو نرم افزار SketchUp و V-Ray را برای کنترل رنگ تصاویر و صحنه ها به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی V-Ray: Control Color Bleed in Blender

V-Ray: Control Color Bleed in Blender یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از دو نرم افزار Blender و V-Ray را برای کنترل رنگ تصاویر و صحنه ها به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی V-Ray: Control Color Bleed in 3ds Max

V-Ray: Control Color Bleed in 3ds Max یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کنترل خون ریزی رنگ (color bleed) در نرم افزار های تری دی مکس و V-Ray را به شما آموزش می دهد.

دانلود ویدیوی آموزشی Mental Ray: Control Color Bleed in 3ds Max

Mental Ray: Control Color Bleed in 3ds Max یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که ابزارهای خاص GI از جمله Final Gather ، کنترل های مبتنی بر فوتون، کنترل های غیر فیزیکی از جمله نقشه راه گزینی پرتوها و خواص اشیاء را بررسی می کند.

دانلود فیلم آموزشی Blender: V-Ray 3.0 Basics

Blender: V-Ray 3.0 Basics یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که مهارت های رندرسازی و ابزارهای جدیدی برای گسترش دادن کارهای خلاقانه خود با استفاده از V-Ray 3.0 را آموزش می دهد.