دانلود دوره آموزشی Lynda Python Essential Training Python Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون ۳ را برای ایجاد اسکریپت ها و بهبود پروژه های موجود همراه با تمرینات عملی به شما آموزش می دهد. Bill Weinman در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: […]

Lynda iOS 6 iOS System Resources

Lynda iOS 6 iOS System Resources از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش استفاده از منابع سیستمی و نرم افزاری برای برنامه نویسی پیشرفته برنامه های IOS 6 می پردازد. و نحوه سازگار کردن  قابلیت های نرم افزار رای انتشار جهانی را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda iOS 9 App Extensions

Lynda iOS 9 App Extensions از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش افزایش کاربردهای نرم افزارهای IOS با افزونه ها می پردازد. و نحوه استفاده از افزونه های کاربردی و اشتراک گذاری کدها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Manage Text with iOS 9 Text Kit

Lynda Manage Text with iOS 9 Text Kit از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش کامل کار با ابزار Text Kit می پردازد. و نحوه تولید متن های بهتر برای نرم افزار های IOS با استفاده از ابزار تکت کیت و شناور سازی متن را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda XHTML Essential Training

Lynda XHTML Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اصول و قوائد کدنویسی با قوانین XHTML  می پردازد. و نحوه کار با المان های آن و کار با اشیئا و جداول و تصاویر و لینک ها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda SQLite 3 with PHP Essential Training آموزش ویرایش اطلاعات SQLite با پی اچ پی

Lynda SQLite 3 with PHP Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش ویرایش اطلاعات SQLite با پی اچ پی و مرتب سازی دایرکتوی و ایندکس پایگاه داده می پردازد. و نحوه ساخت و ویرایش اطلاعات پایگاه داده را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Python 3 Essential Training آموزش اسکریپت نویسی با پایتون

Lynda Python 3 Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش اسکریپت نویسی با پایتون می پردازد. و نحوه ساخت و کار با توابع و دیگر المان های این زبان را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda Perl 5 Essential Training آموزش زبان برنامه نویسی Perl

Lynda Perl 5 Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش زبان برنامه نویسی Perl و قوائد اصولی آن می پردازد. و نحوه کدنویسی و استفاده و راه اندازی ابزار پرل را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.

Lynda PostgreSQL 9 with PHP Essential Training آموزش مدیریت پایگاه داده PostgreSQL

Lynda PostgreSQL 9 with PHP Essential Training از جدید ترین دوره های آموزشی ویدیویی برنامه نویسی لیندا می باشد. در این دوره آموزشی ویدیویی پروژه محور مدرس به آموزش مدیریت پایگاه داده PostgreSQL می پردازد. و نحوه ساخت جداول و کار با عملگرها را به طور کامل و گام به گام به شما آموزش می دهد.