Creating a Mobile App Interface in After Effects یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه ایجاد رابط کاربری برای اپلیکیشن های موبایل را با استفاده از نرم افزار After Effects به شما آموزش می دهد. Andy Needham در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: طراحی ایده های خود؛ تسیم خروجی نهایی؛ طراحی […]

دانلود دوره آموزشی Lynda Designing an Animated App UI with Illustrator Designing an Animated App UI with Illustrator یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از نرم افزار ایلاستریتور را جهت طراحی کامپوننت های قابل استفاده مجدد برای نمونه سازی اولیه اپلیکیشن های موبایل به شما آموزش می دهد.  Andy Needham […]

Cinema 4D R19 Essentials: VFX یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم کلیدی نرم افزار Cinema 4D و هر چیزی که باید درباره نحوه استفاده از آن ها بدانید را به طور کامل به شما آموزش می دهد. Andy Needham در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: معرفی VFX؛ راه اندازی یک […]

دانلود دوره آموزشی Learning Cinema 4D R19

Learning Cinema 4D R19 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تمامی تکنیک های اصلی مورد نیاز برای کار با نرم افزار قدرتمند Cinema 4D R19 جهت ساخت مدل های سه بعدی و انیمیشن را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی CINEMA 4D R18 Essential Training: VFX

CINEMA 4D R18 Essential Training: VFX یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که جریان کاری نرم افزار CINEMA 4D R18 را برای ایجاد VFX و ادغام آن ها در یک تصویر اکشن زنده به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی CINEMA 4D R18 Essential Training: Product Visualization and Design

CINEMA 4D R18 Essential Training: Product Visualization and Design یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که مفاهیم اصلی C4D را مرور کرده و نحوه کار با مدل هایی که به فرمت بومی C4D نیستند را به شما نشان می دهد. همچنین نحوه ساخت متریال های مختلف و نحوه کار با متریال های موجود روی مدل های مهم را نیز به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی CINEMA 4D R18: New Features

CINEMA 4D R18: New Features یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و ابزارهای جدید نرم افزار قدرتمند CINEMA 4D که شامل ابزارهای جدید برای موگراف، کنترل های جدید برای کلون ها و تگ های کش میشوند را بررسی می کند.

دانلود فیلم آموزشی CINEMA 4D R18 Essential Training: The Basics

CINEMA 4D R18 Essential Training: The Basics از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کارکرد نرم افزار CINEMA 4D و استفاده از آن به عنوان خط لوله ای که شامل آرت ورک های ایلاستریتور و افترافکت است را آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی CINEMA 4D R18 Essentials: Motion Graphics

CINEMA 4D R18 Essentials: Motion Graphics یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه کارکرد نرم افزار قدرتمند CINEMA 4D را به هنرمندان آموزش می دهد. و مفاهیم بنیادی و کلیدی مانند مدلسازی اسپلاین، متحرک سازی کی-فریم و مواردی که برای درک بیشتر توابع برنامه های ۳ بعدی مورد نیازند را معرفی می کند.