دانلود دوره آموزشیHighly Available Cloud Storage with DRBD

Highly Available Cloud Storage with DRBD یکی از دوره های آموزشی شرکت Pluralsight.com است که OpenStack اکثریت Cloud Open Source را در بازار سازمانی امروز تشکیل می دهد. هم اکنون می توانید حجم های بسیار قابل دسترس را با استفاده از ادغام DRBD با Cinder به کلود خود اضافه کنید ، و شما را قادر می سازد راه حل های ذخیره سازی کلود خود را به کار ببرید.

دانلود دوره آموزشیدانلود دوره ی آموزشیOpenStack: Managing Identities and Objects

دانلود دوره ی آموزشیOpenStack: Managing Identities and Objects یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است، تعداد مدیران سیستم اوپن استک یا همان OpenStack Administrators کم است. بنابراین این افراد موقعیت های شغلی خوب با حقوق های عالی دارند. این دوره ی آموزشی به شما کمک می کند مهارت ها و دانش لازم برای تبدیل شدن به یک OpenStack Administrators را کسب کنید. همچنین شما را برای قبولی در آزمون بین المللی Certified OpenStack Administrator کاملا آماده می کند.

دانلود دوره آموزشی OpenStack: Installing the Lab Environment

OpenStack: Installing the Lab Environment یکی از دوره های آموزشی شرکت pluralsight.com است اوپن استک یکی از پر استفاده ترین محیط ها در پیاده سازی کلودهای خصوصی و عمومی است. در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چطور محیط کلود خصوصی خود را با استفاده از آن راه اندازی کنید. تمامی مطالب بر پایه آزمون بین المللی COA است.

دانلود دوره آموزشی Puppet 4: Server and Puppet Enterprise

Puppet 4: Server and Puppet Enterprise یکی از دوره های آموزشی موسسه پلورال سایت است که نحوه نصب ماژول ها در سرور Puppet، پیکربندی hiera روی سرور و نوشتن کد های پاپت روی سرور را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Linux Monitoring and Maintenance (LPIC-2)

Linux Monitoring and Maintenance (LPIC-2) اولین سری از مجموعه آموزش های آمادگی آزمون لینوکس LPIC-2 117-201 موسسه Pluralsight می باشد که موضوعات مربوط به این آزمون از جمله نظارت، شبکه کردن و پیام های سیستم را به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Linux Managing DNS Servers (LPIC-2)

Linux Managing DNS Servers (LPIC-2) از مجموعه آموزش های آمادگی آزمون لینوکس LPIC-2 202 موسسه Pluralsight می باشد که همه موضوعات مربوط به DNS از نصب و پیکربندی آن گرفته تا برقراری امنیت آن با استفاده از DNSSEC را در سیستم عامل لینوکس به طور کامل آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Linux Kernel and System Startup (LPIC-2)

Linux Kernel and System Startup (LPIC-2) دومین سری از مجموعه آموزش های آمادگی آزمون لینوکس LPIC-2 117-201 موسسه Pluralsight می باشد که موضوعات و مباحث مربوط به این آزمون را به طور کامل آموزش می دهد.