دانلود دوره آموزشی Working With Foundation for Emails

Working With Foundation for Emails یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که اصول اولیه کار با Foundation for Emails را آموزش داده و نحوه ایجاد ۴ نمونه ایمیل که می توانید در پروژه های روزانه خود از آن ها استفاده کنید را به طور کامل به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی Setting Up a Pro Front-End Development Workflow

Setting Up a Pro Front-End Development Workflow یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از ابزارهای Grunt، Bower و دیگر ابزارهای مختلف جهت ایجاد یک محیط گردش کار فرانت اند حرفه ای که می تواند در صرفه جویی زمان به شما کمک کند را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Introduction to Sequence.js

Introduction to Sequence.js یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که فریم ورک انیمیشن CSS، Sequence.js را برای ایجاد اسلاید، پرزنتیشن و هر اپلیکیشنی که مبتنی بر گام باشد، به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Exploring Creative Web Design Patterns

Exploring Creative Web Design Patterns یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که ۶ الگوی خلاقانه طراحی وب را بررسی کرده و نحوه استفاده از آن ها را در کارهای خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Guide to Creating a WordPress Theme Options Page

Guide to Creating a WordPress Theme Options Page یکی از دوره های آموزشی موسسه TutsPlus است که مبانی ایجاد یک صفحه گزینه های تم یا پوسته وردپرس و استفاده از ابزارهای آن جهت استفاده در تم های خود را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Clipping and Masking in CSS

Clipping and Masking in CSS یکی از دوره های آموزشی شرکت TutsPlus است که مفاهیم Clipping (چیدن و کوتاه کردن) و Masking (پوشش و ماسک گذاری) تصاویر و نحوه استفاده از آن ها را در CSS به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus JavaScript for Web Designers

دوره آموزشی TutsPlus JavaScript for Web Designers اصول و مبانی زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت را از دیدگاه یک طراح وب سایت به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی TutsPlus Build a Shrinking Navbar With CSS3 and JavaScript

دوره آموزشی TutsPlus Build a Shrinking Navbar With CSS3 and JavaScript نحوه ایجاد یک ناوبر را که بتواند لوگوی خود را به هنگام اسکرول کردن تغییر دهد و یا کوچک کند، به شما آموزش می دهد. و برای ایجاد این افکت ها از کد نویسی سی اس اس ۳ و جاوا اسکریپت استفاده می کند.

دانلود ویدیوی آموزشی TutsPlus Craft: Designing With Real-World Data

TutsPlus Craft: Designing With Real-World Data نحوه استفاده از Craft (پلاگین Sketch) را که توسط InVision توسعه داده شده است، برای تسریع طراحی سایت با استفاده از محتوای داده های دنیای واقعی به شما آموزش می دهد.