SQL Server 2017: What’s New یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که ویژگی ها و قابلیت های جدید نسخه SQL Server 2017 را معرفی کرده و نحوه کار با آن ها را به طور کامل به شما آموزش می دهد. Adam Wilbert در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: نصب SQL Server روی […]

دانلود دوره آموزشی SQL Server 2016: Administer a Database Infrastructure

SQL Server 2016: Administer a Database Infrastructure یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که در SQL Server ده ها امکان برای مانیتورینگ ، ایمن سازی ، بهبود کارایی و مدیریت زیرساخت دیتابیس های SQL Server 2016 وجود دارد.با مشاهده این دوره ی آموزشی کار با این امکانات و ابزارها را در عمل و از طریق انجام پروژه های واقعی یاد می گیرید.

دانلود دوره آموزشی Learning Relational Databases

Learning Relational Databases یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که هر چیزی را که لازم است درباره پایگاه های داده رابطه ای یا Relational بدانید، فارغ ازینکه از Access، FileMaker، Open Office یا SQL Server استفاده می کنید به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Access 2016: Reporting to Web Systems

Access 2016: Reporting to Web Systems یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که تکنیک های به دست آوردن داده از مایکروسافت اکسس ۲۰۱۶ و تبدیل آن به داده های آسان تر و قابل فهم جهت به اشتراک گذاری با دیگران را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016

Designing Database Solutions for SQL Server 2016 یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه طراحی و ایجاد پایگاه داده در SQL Server 2016 را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی ArcGIS Pro Essential Training

ArcGIS Pro Essential Training یکی از دوره های آموزشی شرکت Lynda.com است که نحوه استفاده از محیط ویرایشی و رابط مبتنی بر نوار ArcGIS را برای کارهای نقشه کشی های رایج دو بعدی و سه بعدی به شما آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Learn Microsoft SQL Server 2016: The Basics

Learn Microsoft SQL Server 2016: The Basics یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda.com است که مهمترین ویژگی های جدید اس کیو ال سرور ۲۰۱۶ را معرفی می کند و نحوه کارکرد این سرور را برای دانشجویان تازه وارد آموزش می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Database Fundamentals: Storage

Database Fundamentals: Storage شما را برای امتحان MTA (98-364) آماده میکند و کمک میکند تا مفاهیم اصلی ذخیره سازی پایگاه داده: نرمال سازی، فیلد های کلیدی و نمایه سازی را بیشتر درک کنید.

دانلود فیلم آموزشی Database Fundamentals: Creating and Manipulating Data

Database Fundamentals: Creating and Manipulating Data هر چیزی که باید درباره ورود و خروج داده ها به جداول و پایگاه داده بدانید که شامل اختصاص انواع داده ها، ایجاد جداول، نوشتن کوئری ها و وارد کردن یا حذف رکورد ها میشود، را آموزش میدهد.