دانلود بازی کامپیوتر Past Cure – Update 1 نسخه فشرده فیت گرل

بازی Past Cure از فیلم Inception ساخته کریستوفر نولان الهام گرفته شده است و شبا‌هت‌هایی نیز به بازی Heavy Rain دارد. خط داستانی بازی در مورد سربازی به نام «لن» است که به دنباله مردی است که به اون خیانت کرده و وی را سال‌ها در زندانی در اروپا حبس کرده است، جایی که وی را به عنوان جسمی برای آزمایش در نظر گرفته‌ بودند.

وقایع داستانی بازی از خانه برادر Ian آغاز میشه، جایی‌که او خودش رو از جهان و کابوس‌هاش پنهان میکنه.پس از سال‌ها آزمایش و سال‌ها شکنجه در زندان، Ian اکنون قادر به استفاده از قدرت Telekinetic یا پیرا روانشناسیه که بواسطه‌ی اون میتونه هر شیئی رو از راه دور حرکت بده و همچنین قادر به کنترل زمانه، اما این قدرت‌ها باعث آسیب رساندن به ذهن Ian میشه؛ به عبارتی او اغلب بین واقعیت و حالت‌های توهم‌زا درگیر میشه، اما حالا Ian با کمک برادرش در مسیر انتقام و افشاگری قرار گرفته و باید رازهای مهمی رو کشف کنه

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید. در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود