دانلود نرم افزار Navicat for PostgreSQL Enterprise 12.0.29 – نرم افزار مدیریت دیتابیس Navicat for PostgreSQL Enterprise نرم افزاری در زمینه مدیریت پایگاه داده می باشد. به این دلیل که هر کدام از نرم افزارهای مدیریت پایگاه داده معایب و مشکلاتی دارند، یک تیم برنامه نویسی در برکلی پروژه ای موفق تحت عنوان PostgreSQL را برای رفع مشکلات دیتابیس های امروزی و برآورده کردن نیازهای جدید تکنولوژی توسعه و طراحی نموده است. Navicat for PostgreSQL Enterprise یکی از بهترین نرم افزار‌ها جهت انتقال، تهیه بکاپ، ویرایش و مدیریت پایگاه داده می‌باشد. این نرم افزار از روی سیستم مدیریت پایگاه داده POSTGRES توسعه داده شده است. مهمترین قابلیت این نرم افزار که آن را از سایر نرم افزار ها متمایز کرده است پشتیبانی از زبان های اسکریپت نویسی مثل: پی اچ پی، تی سی ال، پایتون، رابی و ... و هم چنین زبان هایی مثل: سی، سی پلاس پلاس و جاوا می باشد. شما به کمک این نرم افزار می توانید انواع مختلفی از Data Type ها را ایجاد نمایید و از آنها استفاده نمایید.  

قابلیت های نرم افزار

  • زبان داخلی نرم افزار PL/pgSQL می باشد
  • پشتیبانی از انواع زبان های اسکریپت نویسی و زبان های کامپایل شونده
  • امکان اتصال به پایگاه داده از هر جایی و کار با جداول
  • محیطی کاربرپسند و جذاب
  • مدیریت کامل پایگاه داده اعم از انتقال، ویرایش، تهیه بکاپ و ویرایش
  • پشتیبانی از پایگاه داده  PostgreSQL
  • مدیریت aggregate , conversion ها و اپریتور ها و کلاس ها و انواع تعاریف خاص
  • پشتیبانی از انواع کاراکتر ها و زبان های unicode
  • و ...
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bitdownloadmamad/public_html/wp-content/themes/downloadkian/single.php on line 174
توضیحاتی در هنگام ریجستری کردن نرم افزار: اول: نسخه navicate v12 را انتخاب کنید و Patch را بزنید. دوم: از قسمت Product نام نرم افزار را انتخاب کنید. سوم:  نوع لایسنس را انتخاب کنید. چهارم: در این مرحله دکمه generate را بزنید و با کپی کردن سریال را داخل نرم افزار دکمه Active را بزنید و سپس Manual Activation را انتخاب کنید. پنجم: در قسمت Manual Activation کد مورد نظر را داخل keygen کپی کنید و در پایین سمت چپ دکمه Generate را بزنید و کد مورد نظر را در نرم افزار کپی کنید.    

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود