دانلود بازی Mekazoo نسخه CODEX و فشرده FitGirl برای کامپیوتر Mekazoo یک بازی با پلتفرم دو بعدی و با گیم پلی سریع و روان و بازیگران از حیوانات جنبشی متنوع مکانیزه مجموعه ای در جهان پر جنب و جوش 3D است. کنترل یک جفت از موجودات مصنوعی با تعویض بین هر مجموعه منحصر به فرد از جنبش ها و توانایی های در هر لحظه. رفلکس سریع و عزم و اراده مورد نیاز خواهد بود برای غلبه بر و کشف موانع و بسیاری از رازهای Mekazoo. تجربه ماجراجویی الهام گرفته است که به خوبی 90 بازی های ویدئویی می پردازد بیعت. استفاده از توانایی های کلاسیک platforming و در فشار یک دکمه در ترکیب یکپارچه. احساس ریتم از موسیقی متن فیلم موضوعی متنوع که سریع ء عمل می راند. و کشف واقعا منحصر به فرد محلی گیم پلی تعاونی که باعث می شود تکمیل چالش های بسیاری از Mekazoo یک تجربه فراموش نشدنی.

Mekazoo is a 2D platformer set in a vibrant 3D world with fast-flowing gameplay and a cast of kinetically-diverse mechanized animals. Control a pair of synthetic creatures by switching between each unique set of movements and abilities at any moment. Fast reflexes and determination will be needed to overcome and discover the many obstacles and secrets of Mekazoo.

Experience an inspired adventure that pays homage to 90's video game goodness. Use classic platforming abilities combined seamlessly at the press of a button. Feel the rhythm of a thematically diverse soundtrack that drives the fast paced action. And discover truly unique local co-op gameplay that makes completing the many challenges of Mekazoo an unforgettable experience.
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
لینک دانلود حجم فایل
دانلود پارت 1 2.00 گیگا بایت
دانلود پارت 2 23.13 مگا بایت
لینک دانلود حجم فایل
دانلود پارت 1 2.00 گیگا بایت
دانلود پارت 2 2.00 گیگا بایت
دانلود پارت 3 2.00 گیگا بایت
دانلود پارت 4 1.63 گیگا بایت

راهنمای نصب CODEX

ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. فایل iso حاصل را با استفاده از نرم افزار درایو مجازی به صورت یک درایو در آورید. وارد درایو شوید و بوسیله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. محتوای فولدر CODEX را در محل نصب بازی کپی کنید و گزینه جایگذاری یا Replace را انتخاب کنید سپس بازی را اجرا کنید.   راهنمای نصب FItGirl ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود