دانلود بازی Marco and The Galaxy Dragon برای PC – نسخه فیت گرل بازی Marco and The Galaxy Dragon درباره ی دختری یتیم به نام مارکو  و اژدهای قدرتمندش آرکو می باشد که در سرتاسر کهکشان در جستجوی گنج سفر می کنند. در یکی از این سفرها ماکو سرنخی از مادرش پیدا می کند که باعث […]

دانلود بازی Baldr Sky برای PC Baldr Sky: به دنیای آینده پر از هیجان خوش آمدید! جایی که افراد چیپ های ذهنی به خود تزریق کرده اند تا از دنیاهای مجازی ساخته شده توسط تکنولوژی هوش مصنوعی فرار کنند. اگرچه، آنها ممکن است دریابند که ارسال ذهن به فضای مجازی می تواند پیامدهای وحشتناکی داشته […]

Danganronpa V3: Killing Harmony

 

Danganronpa V3: Killing Harmony

بازی Danganronpa V3: Killing Harmony سومین قسمت از مجموعه Danganronpa می‌ باشد. در نسخه شما مجددا به‌صورت ناخواسته وارد ماجرایی پیچیده و ترسناک یک قتل می‌شوید. در این بازی شاهد ۱۶ شخصیت جدید هستیم که در مدرسه‌ای به دام افتاده‌اند و شما باید با استفاده از مهارت‌های خود به حل این مسئله بپردازید. در طول مسیر مینی‌گیم‌هایی نیز ترتیب داده شده که از یکنواختی روایت داستانی و گیم‌پلی جلوگیری می‌کند.

 

 

سیستم مورد نیاز بازی Danganronpa V3: Killing Harmony :

 

Minimum:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i3-4170 @ 3.70GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA@ GeForce@ GTX 460 or better
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

Recommended:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i5-4690K @3.50GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA@ GeForce@ GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Trillion God of Destruction برای کامپیوتر

Trillion God of Destruction یک بازی استراتژی مبارزه ایی است . در بازی Trillion God of Destruction شما باید میان دیگران بازیکنان اتحادی مستحکم ایجاد کنید و به جنگ علیه یکی از خدایان باستانی بروید که سعی در نابودی زمین دارد . قبل از این کار باید خود و اطرافیان خود را آماده برای این نبرد کنید . در این زمان شما فرصت کافی برای تقویت سلاح ها و همچنین آمادسازی و آموزش را دارید . در این بازی همه چیز به شما بستگی دارد به طوری که شما می توانید برای هر مرحله بیش از ۱۰ پایان متفاوت رقم بزنید . این بازی تا مدت ها شما را بی آنکه از آن خسته شوید سرگرم خواهد . بازی  Trillion God of Destruction توسط کمپانی Idea Factory International برای سیستم عامل های ویندوز و مک منتشر شده است . شما می توانید هم اکنون این بازی زیبا را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .