Mantis Burn Racing

Mantis Burn Racing

بازی Mantis Burn Racing که با سبک اتومبیل رانی تصویر از بالا می باشد که خودروها را از بالا نشان می دهد. در این بازی مسابقات هیجانی در پشت سر هم صف آرایی کرده و برای پیروزی رقابت نمایید. وسایل نقلیه در این بازی جزئیات خاصی دارند و کیفیت گرافیک آن نیز جذاب است. مسیرهای رانندگی در جاده هایی خاکی در مکان های مختلف طراحی شده اند تا از خستگی و یکنواختی در آنان جلوگیری شود.
بازی Mantis Burn Racing که به صورت ۴ نفره و آفلاین قابل انجام است و در صفحه نمایش با دوستان خود انجام داده و رقابت آنلاین در تعداد ۸ نفره از بهترین رقیبان اینترنتی با مسابقات هیجانی را انجام دهید. در حالت Career ، شما می توانید یک به یک مهارت های مرتبط با رانندگی را در خود به چالش بکشانید و دیدارهایی رقابتی را در جاده های خاکی و یا آسفالت به تصویر بکشانید.

 

سیستم مورد نیاز بازی Mantis Burn Racing :

 

Minimum:
OS: Windows Vista
Processor: 2.0 GHz Dual Core
Memory: 3 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 500 series
DirectX: Version 10
Storage: 4200 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0C compatible
Recommended:
OS: Windows 7+
Processor: 2.0+ GHz Dual Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 700 series plus
DirectX: Version 10
Storage: 4200 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0C compatible

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Mr. Shifty برای کامپیوتر

Mr. Shifty

 

Mr. Shifty  بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط Team Shifty ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. آقای شیفتی یک بازی اکشن از نمای بالاست که شما را در قالب فردی با سرعت بسیار بالا قرار می‌دهد. شما می‌توانید ضمن عبور از میان گلوله‌های شلیک شده از سوی دشمنان و نیروهای امنیتی، در محافظت شده‌ترین مکان‌ها حضور پیدا کرده و با ضربات خود دشمنان را نقش بر زمین کنید.

دانلود بازی Livelock برای کامپیوتر

—- PC Codex —-

 

بازی Livelock در سبک اکشن و ماجراجویی در استدیوی بازی سازی  Tuque Games طراحی و ساخته شد ، داستان بازی از این قرار است که سه ربات از فضا به زمین آمده اند تا بشریت را نجات دهند ، دیگر موجودات فرا زمینی قصد نابودی بشریت را دارند ، هر یک از ربات ها دارای ویژگی خاص خود هستند و میتوانند در هنگام حمله دیگر موجودات به کمکتان بیایند ، شما یک تیم دارید که میتوانید به کمک تیمتان دشمنان را شکست دهید ،

 I am Weapon Revival

یک بازی ترسناک که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده داستان بازی این است که شما در یک کابوس هستید و تنها راهی که برای فرار شما در بازی وجود دارد خاطرات گذشته شما هستند که شما باید با جمع آوری آن در محیط بازی بتوانید خود را از این کابوس ترسناک نجات بدهید