دانلود بازی Sniper Ghost Warrior 3 برای کامپیوتر

Sniper: Ghost Warrior ۳ – Season Pass Edition v1.4 + All DLCs

Sniper Ghost Warrior 3

بازی Sniper Ghost Warrior 3 بسیار واقع گرایانه تر از دو نسخه ی قبلی خواهد بود. دیگر سیستم سطح بندی کاراکتر و نوار سلامتی وجود ندارد و بازی همچون دیگر عناوین شوتر اول شخص دنبال می شود. شما باید تیراندازی خود را متناسب با سرعت باد، رطوبت و فاصله با هدف تنظیم کنید و برای اینکه دقت شما افزایش یابد باید روی زمین دراز بکشید تا بدن شما موقعیت بهتری برای شلیک داشته باشد.

دانلود بازی Sniper Elite 4 برای کامپیوتر

 

Sniper Elite 4: Deluxe Edition – v1.4.1 + All DLCs + Multiplayer + Dedicated Server

Sniper Elite 4

 

بازی Sniper Elite 4 یک بازی مهیج تیر اندازی است . در Sinper Elite 4 شما با کارل فیربرن شخصیت اصلی نسخه ۳ داستان بازی را طی می کنید . کمپانی سازنده علاقه ایی به تغییر شخصیت در سری ۴ نشان نداده است و فیربرن را گزینه ایی مناسب برای جدیدترین اثر خود دانسته است . داستان بازی در زمان جنگ جهانی دوم می گذرد . شما در ایتالیا به همراه جبهه مقاومت سعی در بیرون راندن حزب فاشیسم از ایتالیا هستید . گفتنی است که ماموریت هایی که به شما در این نسخه می دهند تاثیر زیادی بر پیشرفت متحدین در اروپا دارد .

این بازی بسیار زیبا با کیفیت ۱۰۸۰ بر روی کنسول های نسل هشتمی قابل اجرا است . بازی Sniper Elite 4 در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ برای کنسول های نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی منتشر می شود . شما می توانید به زودی این بازی زیبا را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

دانلود بازی Sniper Elite 3 نسخه FitGirl

در این قسمت شاهد عنوان پر طرفدار و محبوب Sniper Elite 3 هستیم عنوانی که دو نسخه قبلی آن طرفداران بسیاری داشت در این قسمت شما دیگر در کوچه و خیابان ها حضور نخواهید داشت بلکه به صحرای سوزان آفریقا پا گذاشته اید بازی در سال های  ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۳ روایت میشود شخصیت اصلی بازی عضوی از گروه متفقین است دلیل انتخاب او برای این ماموریت این است که این شخصیت یکی از نقش های کلیدی متفقین را دارد و به دلیل اینکه شمال آفریقا در چنگ نازی ها است