Pulang Insanity یکی از بازی های ترسناک است که در سال ۲۰۲۰ توسط OZYSOFT برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. Pulang Insanity – Director’s Cut شامل محتوای جدید اضافی به صورت یک کمپین طولانی تر، مراحل جدید، تغییرات گیم پلی، انواع مختلف دشمن ها، پازل های اضافی، چالش ها، محتوای پشت صحنه و حتی اسرار […]

دانلود بازی The Shattering نسخه فیت گرل – برای PC بازی The Shattering یک بازی داستان محور و ماجراجویی است. در این بازی شما چیزی را به خاطر نمی آورید. همه چیز اطراف شما سفید است و یک ساعت مچی جلوی رویتان قرار دارد. فقط کافیست تا صدای دکتر را دنبال کنید تا بتوانید تکه های […]

بازی کامپیوتر observer

observer

 

بازی Observer از سریال تلویزیونی Black Mirror الهام گرفته است. در ساخته جدید شرکت Bloober Team شما با عنوانی مواجه هستید که از لحاظ درگیر کردن ذهن و افکار شما در مقایسه با عناوین هم‌سبک از عمق و پیچیدگی بیشتری برخوردار است. بازی Observer عنوان اول شخصی است که به گفته سازندگان آن، حس ترس را وارد پوست و استخوان شما می کند.

 

سیستم مورد نیاز بازی observer :

 

Minimum:

  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i3 (3.4 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  • Memory: ۸ GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 660 / AMD R9 270
  • DirectX: Version 11
  • Storage: ۱۰ GB available spac

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

Get Even

Get Even

بازی Get Even یک بازی به سبک اشکن و برای پلتفرم ویندوز عرضه شده است. این بازی از چندین جهت با بازی های مشابه خود تفاوت دارد. اول اینکه داستان این بازی بسیار جذاب اما تلخ است و حالی غیر معمول دارد. از طرفی گرافیک بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و صحنه های بازی با نورپردازی های بسیار عالی طراحی شده اند.

دانلود بازی Out Last 2 برای کامپیوتر

بازی Out Last 2 یک بازی اکشن در ژانر ترسناک است . در Out Last 2 یک روستا قرار دارید ، بر خلاف نسخه اول که داستان بازی در یک تیمارستان سپری می شد. در این نسخه ترس را بیش تر از هر بازی ترسناک دیگری می توان احساس کرد ؛ افکت های ترسناک در کنار زمینه تاریک بازی حس متفاوتی نسبت به دیگر بازی های ترسناک در شما ایجاد می کند . در تریلر این بازی یک صلیب برعکس در حال سوختن را مشاهده می کنیم با صدایی که بر به وجود آمدن فرقه های فراوان اشاره می کند . چیزی که به طور واضح قابل مشاهده است این است که Out Last 2 تغییرات بزرگی کرده است ، چه از نظر گیم پلی و چه از نظر گرافیک ، اما باید منتظر بود و دید این تغییرات نزد مخاطبان بازی مورد قبول واقع می شود یا خیر . طبق گفتت سازنده بازی استودیو رد برلز Out Last 2 در زمستان سال جاری برای کنسول های نسل هشتم و همچنین کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد . شما می توانید به زودی این بازی را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی Layers of Fear برای کامپیوتر

 

Layers of Fear یک بازی راز الود و مبارزه با شیطان.این بازی بصورت اول شخص دنبال شده و گیمر را د عمارتی راز آلود قرار داده،در این داستان گیمر را در قالب یک نقاش قرار داده که در با خلق اثار مختلف به مبارزه با شیطان درون و گناه های قبلی خود میپردازد.