دانلود بازی Full Throttle Remastered برای کامپیوتر

Full Throttle Remastered

نسخه بازسازی شده بازی بسیار محبوب دهه ۹۰میلادی یعنی Full Throttle با عنوان Full Throttle Remastered .

دانلود بازی Randals Monday برای کامپیوتر

Randals Monday

 

بازی Randals Monday در سبک Point & Click و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Nexus Game Studios طراحی شده .

داستان بازی پر از ماجراهای طنز بوده و در سبکی گرافیکی جالب شاهد ماجراجویی راندال خواهیم بود. مهارت های خود را در مسیر پر از موانع به چالش بکشید و در داستان های ماجرایی به کار گیرید. در بخش هایی از بازی شاهد مبارزه با زامبی ها خواهید بود که البته از ویژگی های اصلی بازی به حساب نمی آید.

 

دانلود بازی Silence برای کامپیوتر

بازی silence : the whispered world2 یک بازی ماجراجویی است . بازی silence حول محور یک پسر بچه به نام Noah می گذرد که به همراه خواهرش در یک پناهگاه زندگی می کند . در طول بازی اتفاقاتی می افتد که باعث می شود خواهر Noah گم شود . پسرک تصمیم جدی خود را برای پیدا کردن خواهرش می گیرد و در این راه شما هستید که وظیفه هدایت این پسر و رساندن آن به خواهرش را دارید . بازی گرافیک مناسبی دارد و داستان زیبا در کنار جذابیت محیط حس متفاوتی را به شما القا می کند . شما در silence با چالش های متفاوتی روبرو هستید که هر کدام عنصری از زیبایی های بازی است . بازی silence به تازگی برای کامپیوتر های شخصی منتشر شده است شما می توانید هم اکنون این بازی زیبا را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی Kings Quest Chapter 1-5 برای کامیپوتر

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 

بازی Kings Quest Chapter 1-5  در واقع یک بازی منتشر شده کمپانی Sierra می باشد این بازی که به سبک ماجراجویی، فانتزی و معمایی در مورد ماجراجویی پادشاه گراهام می باشد. این بازی حول سفرهای کینگ گراهام می گردد که در آن به سفر می پردازد با یک زن آشنا می شود و زمان برگشت به کاخ خود مشاهده می کند که خانواده خود نیستند و به جستجو آنها می گردد در واقع این بازی که شامل پنج قسمت می باشد را ما در یک پست گذاشته ایم و با دانلود تمام قسمت ها می توانید هر پنج قسمت را نصب کنید.

بازی Machinarium  یک بازی زیبا در سبک پازل و فکری میباشد که توسط استدیوی بازیسازی Amantisa Design ساخته شده است و برای PC عرضه شد ، داستان بازی از این قرار است که یک ربات به اسم جوزف میخواهد که دوستان خود را از دست سه شرور نجات دهد هدف این بازی حل کردن معما ها و پازل ها و تست هوش در طول بازی است ، سبک بازی به صورت کلیک ماوس میباشد ، 

دانلود بازی Bear With Me Episode 1

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 

درباره بازی Bear With Me Episode 1:

بازی Bear With Me Episode 1 بازی ساخته شده سال ۲۰۱۶ توسط استودیو Exordium Games می باشد که به سبک ماجرایی ساخته شده است. در این بازی دختری به نام Amber به ناگهان از خواب بلند می شود و میبیند که برادرش را گم کرده است و به دنبال برادرش می گردد در اینجاست که یک خرس به نام Ted در نقش یک کاراگاه به کمک آن می یاد تا با اکتشاف و ماجراجویی برادر امبر را پیدا کند.