دانلود بازی Aragami نخسه Assassin Masks

در این قسمت مایک DLC از عنوان زیبا Aragami را برای شما آماده کرده ایم اسم این عنوان Aragami  Assassins Masks  نام دارد که دارای ۱۲ لباس مختلف خواهد بود شما در بازی نقش فردی به اسم   Aragami را بر عهده دارید او یک روح آدمکش با قدرت و توانایی هایی منحصر به فردی است در این جا با دختری به اسم  Yamiko آشنا میشود حال Yamiko توسط ارتش نور به زندان افتاده است او در قلعه Kyuryu که پر از محافظ است زندانی شده است.

دانلود بازی Shadow Tactics ورژن v1.1.2.f نسخه FitGirl

بازی Shadow Tactics یک عنوان بسیار زیبا میباشد که در سبک استراژیک و سامورایی است این بازی توسط کمپانی Mimimi Productions در سال ۲۰۱۶ طراحی و ساخته شده است بازی در ادو یعنی همان توکیو امروز روایت میشود شما در بازی نقش یک سر گروه که از افراد خبره تشکیل شده است را بر عهده خواهید داشت اسم این گروه شوگان است که باید به مبارزه بپردازید

دانلود بازی Mark of the Ninja Special Edition برای کامپیوتر

بازی Mark of the Ninja Special Edition یک بازی اکشن دو بعدی است . در Mark of the Ninja Special Edition شما نقش یک نینجا را در درون بازی ایفا می کنید . بازی در درون محیط دو بعدی پیگیری می شود و شما وظیفه دارید که استادتان را که توسط گروهی به نام Hesain service به گروگان گرفته شده است آزاد کنید . از سوی دیگر این گروه متوجه گنجی در درون قبیله شما می شوند و تصمیم به حمله به قبیله شما را می گیرند. شما در عین حال که به پیدا کردن استاد خود مشغول هستید ، باید از قبیله خود نیز محافظت کنید . بازی Mark of the Ninja Special Edition توسط کمپانی klei Entertainment به تازگی برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . شما می توانید این بازی زیبا را هم اکنون برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی کامپیوتر Shadow Warrior 2 نسخه Deluxe Edition و نسخه کم حجم FitGirl

—- SHADOW WARRIOR 2: DELUXE EDITION + 5 DLCS نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد —-

 

بازی کامپیوتر Shadow Warrior 2 بازی سبک اکشن و ماجراجویی طراحی شده شرکت Devolver Digital می باشد که در واقع شخصیت اصلی آن Lo Wang به دنبال از بین بردن تاریکی ها و آشتی دادن شیاطین و انسان ها می باشد. در واقع این بازی در مورد شخصی به نام Lo Wang می باشد که در گوشه ای از دنیا به دور از درگیری زندگی می کند که بر طبق یک ماموریت ساده وارد درگیریهای بازی می  شود در واقع پنج سال از شکسته شدن اتحاد بین فریبکاران و خدایان باستان توسط Lo Wang می گذرد اما در واقع با وارد شدن این شخصیت داخل درگیری ها سعی دارد که با استفاده از سلاح های گرم و تیم سه نفره ای که دارد صلح و آشتی را بین جهان رخ دهد و میان شیاطین و انسان ها صلح را ایجاد کند.

دانلود بازی Yaiba Ninja Golden Z برای کامپیوتر

 

از بین بردن زامبی ها با استفاده از هنر های رزمی میتونه تنوع بخشی به ژانر وحشت باشه در واقع این بازی در ژانر اکشن است