Imperator: Rome یکی از بازی های شبیه سازی و استراتژی برای سیستم عامل ویندوز است که در سال ۲۰۱۹ توسط Paradox Interactive منتشر شد. اسکندر، هانیبال، سزار و ده ها نفر از بزرگان دیگر سرنوشت یک قاره را شکل دادند. پادشاهان توانا، سرداران باهوش و خدایان احتمالی آثار خود را در مدیترانه باستان نشان دادند. […]

Winter Resort Simulator Season 2 یکی از بازی های شبیه سازی ورزش اسکی است که در سال ۲۰۲۰ توسط Aerosoft GmbH برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. شما در این بازی هر چیزی که از یک پیست اسکی انتظار دارید را می توانید پیدا کنید؛ از تکنیک های اسکی سواری گرفته تا وسایل و تجهیزات […]

Empire of Sin: Deluxe Edition یکی از بازی های استراتژی و نقش آفرینی است که در سال ۲۰۲۰ توسط Paradox Interactive برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این بازی شما را در قلب دنیای جنایتکار بی رحمانه شیکاگو در دوران ممنوعیت دهه ۱۹۲۰ قرار می دهد. شما در این بازی به عنوان یکی از چهارده […]

Mars Horizon یکی از بازی های شبیه سازی و استراتژی است که در سال ۲۰۲۰ توسط کمپانی The Irregular Corporation برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. در Mars Horizon ، شما کنترل یک آژانس فضایی مهم را در دست می گیرید و باید آن را از طلوع فضا تا فرود فضانوردان در مریخ هدایت کنید. […]

Planet Coaster

Planet Coaster
بازی Planet Coaster شبیه سازی از فضای شهربازی است که ابتدا یک زمین چمن خالی نمایش داده می‌شود و پس از آن وسایل مختلف شهربازی تمام عیار در پارک ظاهر می‌شود. در انتها این پارک به یک پارک شلوغ و پر سر‌و‌صدا که پر از وسایل مختلف، مانند ترن هوایی، چرخ و فلک، تاب‌های عظیم و یک دایناسور غول پیکر شکل انسان، است تبدیل می‌شود.

سیستم مورد نیاز بازی Planet Coaster :

Minimum:

  • OS: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
  • Processor: Intel i5-2300/AMD FX-4300
  • Memory: ۸ GB RAM
  • Graphics: nVidia GTX 560 (2GB)/AMD Radeon 7850 (2GB)
  • DirectX: Version 11
  • Storage: ۸ GB available space

Recommended:

  • OS: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
  • Processor: Intel i7-4770/AMD FX-8350
  • Memory: ۱۲ GB RAM
  • Graphics: nVidia GTX 980 (4GB)/AMD R9 380 (4GB)
  • DirectX: Version 11
  • Storage: ۸ GB available space

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل:
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Motorsport Manager v1.4.14933 + 4 DLC برای کامپیوتر

Motorsport Manager

 

بازی Motorsport Manager در سبک اکشن، شبیه سازی، ورزشی و ماشین سواری می باشد که توسط استودیو Playsport Games طراحی و بوسیله کمپانی SEGA منتشر شده است.

Motorsport Manager یک بازی گرافیکی با جزئیات باور نکردنی است که طرفداران مسابقات فرمول ۱ را در دنیایی بسیار جذاب با شبیه سازی عالی دعوت می کند. شما می توانید رانندگان جدید و با مهارت از دنیای فرمول ۱ را به استخدام خود درآورده و با طراحی و ارتقای اتومبیل ها، در سطح بهترین های این رقابت ها تبدیل شوید.

Football Manager 2017

 

Football Manager 2017 + Football Manager Touch 2017 + FM Editor – v17.3.1 + 17 DLCs

Football Manager 2017

این بازی یکی از بازی های سبک شبیه ساز و ورزشی است که توسط SEGA طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SPORTS INTERACTIVE برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . Football Manager یکی از بهترین , واقع بینانه ترین و عمیق ترین شبیه ساز فوتبال است که تا به امروز منتشر شده و مدیریت همه جانبه فوتبال را در دسترس قرار می دهد .

دانلود بازی RollerCoaster Tycoon World برای کامپیوتر

بازی RollerCoaster Tycoon World یک بازی بسیار زیبا و استراتژیک است . شما در بازی RollerCoaster Tycoon World شما می توانید یک شهر بازی را با علایق خود بسازید . بازی محیطی باز دارد و هرچه را که بخواهید می توانید در این بازی عملی کنید . از ترسناک ترین ترن هوایی گرفته تا بزرگ ترین چرخ و فلک هر آرزویی که در دوران کودکی در ذهن تان برای یک شهر بازی عملی کنید . امکان جالبی که در این بازی وجود دارد بخش چند نفره آن می باشد ، در این بخش شما می توانید با ۴ نفر دیگر به صورت مشترک یک شهر بازی را بسازید البته هر کس بخشی خود را می تواند کامل کند . همچنین شما می توانید ، نقشه ترن هوایی هایی که می سازید را برای دوستان تان هم به اشتراک بگذارید تا آن ها هم آن را در شهر بازی خود داشته باشند . بازی RollerCoaster Tycoon World در ۱۶ نوامبر برای کامپیوتر های شخصی منتشر خواهد شد . شما می توانید این بازی زیبا را به زودی برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

دانلود بازی Planet Coaster برای کامپیوتر

بازی Planet Coaster یک بازی مهیج و با سبکی متفاوت است . شما در Planet Coaster با یک شهر بازی مواجعه هستید که مدیریت این شهر بازی به عهده شماست . دل بچه ها را شاد کنید و در همین حال باید مراقب باشید که تجهیزات این شهر بازی به اندازه کافی امن باشند . شما می توانید در Planet Coaster هرچیزی که فکر می کردید یک شهر بازی یا پارک تفریحی کم دارد را ایجاد کنید و در شهر بازی خود قرار دهید . شاید شما هم رویاهای کودکی خود را در این بازی می سازید . چیزی که از همه بیش تر توجه شما را در این بازی جلب می کند ، نظرات مردم و بازدید کنندگان از شهر بازی شما است که شما را در اداره بهتر شهر بازی کمک می کند . توجه کنید که شما نقش یک سرمایه گذار را در این بازی ایفا می کنید و توجه کردن به انتقادهای بازدید کنندگان باعث افزایش درآمد و پیشرفت شما در بازی می شود . بازی Planet coaster از ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۶ برای سیستم عامل ویندوز قابل دریافت است . شما می توانید این بازی را بزودی از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .