دانلود بازی LEGO City Undercover برای کامپیوتر

LEGO City Undercover

 

در نسخه LEGO City Undercover که شهر مخفی نام گرفته است شما به عنوان کاراکتری تحت عنوان چیس مک کین بازی می کنید که ماموریت می یابند تا برای به دام انداختن یک بدنام به شهری مخفی سفر نماید و به وحشت در این شهر پایان دهد ، LEGO City Undercover یک بازی جهان باز تلقی می شود و در آن می توانید در شهر مخفی به گشت و گذار بپردازید ، با وسایل نقلیه جا به جا شوید و همچنین صدها راز کشف نشده در این شهر را بر ملا کنید.

دانلود بازی LEGO Worlds برای کامپیوتر

 

LEGO Worlds

 

بازی Lego Worlds توسط تی‌تی‌ گیمز، توسعه‌دهنده‌ سایر بازی‌های لگو ساخته‌شده است. این بازی اکنون تنها حالت تک‌نفره را پشتیبانی می‌کند. هرچند بازی منتشر شده اما به گفته‌ی سازندگان مراحل توسعه بازی همچنان ادامه دارد. به عنوان مثال حالت چند‌نفره بازی در ماه آینده اضافه شده و برخی از قابلیت‌های بازی  Minecraft  نیز مانند ساخت ساختمان‌های ویژه‌ی خود یا شبکه‌‌ای از غار‌های زیر زمینی، دشمنان هوش‌مصنوعی، حالت چند‌نفره و گیم‌پلی زیر آب در این بازی خواهد بود.

دانلود بازی LEGO Harry Potter Years 1-7 برای کامپیوتر

بازی LEGO Harry Potter Years 1-7 یک بازی کارتونی و کودکانه است . در لگو LEGO Harry Potter Years 1-7 شما مثل همه سری های لگو به ماجراجویی می پردازید و دنبال کشف چیزهای جدید هستید . حال این ماجراجویی ها را با داستان زیبا و جادویی هری پاتر در یک بازی تصور کنید . بازی گرافیک خوبی دارد و داستان فوق العاده زیبای آن نه تنها کودکان را مدت ها سرگرم خود خواهد کرد بلکه بزرگسالان را هم مجذوب خود خواهد کرد . کمپانی سازنده بازی یعنی warner brothers این بازی زیبا را برای تمام کنسول های نسل هفتم ، پلی استیشن ویتا و همچنین ویندوز منتشر شده است . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را در دو نسخه ۵-۷ و ۱-۵ سال از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .

 

Lego batman3

در این قسمت شاهد قسمت سوم Lego batman 3 هستیم در این نسخه بسیاری از شخصیت های سری بازی های بتمن به بتمن ملحق میشوند تا جلوی خطرناک ترین فرد به اسم Brainiac را بگیرند هدف Brainiac نابودی زمین است او توانسته به وسیله یک حلقه که دارای قدرت بسیاری است بیشتر شهر های زمین را تصاحب کند

Lego batman The Video

نسخه که در پیش روی شماست یکی دیگر از بازی های بتمن میباشد منتهی فرق آن با بقیه دیگر بازی های بتمن این است که بازی در دنیای Lego اتفاق میفتد

دانلود بازی LEGO STAR WARS The Force Awakens برای کامپیوتر

نیروی قوی است با این یکی … شماره ۱ LEGO® حق رای دادن بازی های ویدئویی پیروزمندانه با، سفر طنز آمیز سرگرم کننده پر از طریق ماجراجویی جدید جنگ ستارگان را برمی گرداند. بازی به عنوان تمام شخصیت های از فیلم، از جمله ری، فین، پو DAMERON، هان سولو، Chewbacca در، C-3PO و BB-8، و همچنین Kylo رن، عمومی Hux و کاپیتان Phasma.