دانلود Daily Yoga – Yoga Fitness App Pro v6.1.50 – برنامه آموزش یوگا در اندروید

 

برنامه ی Daily Yoga – Fitness On-the-Go یکی از معروف ترین برنامه ها در سراسر جهان می باشد. برنامه Daily Yoga – Fitness On-the-Go برای علاقه مندان به ورزش یوگا طراحی شده است که به کمک این برنامه می توانند تمام تمرین های یوگا را دریافت کنند . با کمک این برنامه در هرکجا ودر هرزمانی یک مربی یوگا به همراه خود داشته باشید و تمرین های خود را به کمک آن انجام دهید .

دانلود Accupedo-Pro Pedometer v6.1.3.G – برنامه کاربردی قدم شمار و مسافت سنج

 

برنامه ی Accupedo-Pro Pedometer برنامه ای بسیار کاربردی است که از طریق آن شما قادر به اندازه گیری گام های خود و تعداد قدم های خود خواهید . کار کردن با این برنامه بسیار ساده بوده و کافی است که پس از نصب برنامه وفعال کردن آن را در جیب خود قرار دهید و شروع به را رفتن کنید این برنامه با استفاده از سنسور هایی که دارد تعداد قدم های شما را اندازه گیری می کند .

دانلود Bluelight Filter for Eye Care v2.5.0 – فیلتر نور آبی صفحه نمایش در اندروید

 

Bluelight Filter for Eye Care یک برنامه عالی و پرطرفدار در زمینه ی کاهش خستگی و جلوگیری از ضعیف شدن چشم در برابر اشعه های مضر تبلت و گوش ها می باشد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که تا ساعت های آخر شب خود را با گوشی مشغول می کنید، یحتمل با مشکل بی خوابی مواجه شده اید. با نصب این برنامه می توانید تا حد زیادی این نور های آبی صفحه نمایش را حذف کرده و با این کار مانع بی خوابی خود شوید.

دانلود Noom Coach: Weight Loss Plan 5.7.1 – برنامه کاهش وزن اندروید

 

برنامه Noom Coach: Weight Loss Plan یک برنامه برای کاهش وزن می باشد و تناسب و اندام می باشد . این برنامه با داشتن امکانات بسیار زیاد در رسیدن شما به وزن ایده ال کمک فراوانی می کند . همچنین در این برنامه یک مربی صوتی وجود دارد که می تواند برای انجام صحیح فعالیت ها و برنامه ها شما را راهنمایی کند . این برنامه توسط استودیوی Noom Inc طراحی شده است و برای کمک به کم کردن وزن در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

دانلود Sleep Cycle alarm clock 1.5.1428 – ساعت زنگدار حرفه ای اندروید

 

اگر خواب شما سنگین است می توانید با نصب نرم افزار کاربردی Sleep Cycle alarm clock به بهترین حالت از خواب بیدار شوید. در واقع علم ثابت کرده است که چرخه خواب ثابت شده است و هر کسی به سه حالت خواب سبک، عمیق و پایانی می خوابد حال شما می توانید با استفاده از این نرم افزار با توجه به فعالیت هایی که در خواب دارید میزان عملکرد خود را در قالب نمودار مشاهده کنید.

دانلود Period Tracker Deluxe 2.5 -برنامه پیگیری قاعدگی برای اندروید

 

تکنولوژی همیشه باید در خدمت بشر باشد و نیازهایش را به بهترین شکل برطرف سازد. اپلیکیشن های اندروید طرفداران بسیاری دارند و همین موضوع سبب شده تا برخی گروه های برنامه نویسی اقدام به ساخت اپلیکیشن هایی کنند که مربوط به سلامت کاربران می شود. امروز قصد داریم اپلیکیشن Period Tracker Deluxe را در اختیارتان قرار دهیم.

دانلود Daily Workouts v5.08 – برنامه تمرین ورزشی روزانه برای اندروید

 

برنامه ی Daily Workouts یکی از بهترین برنامه برای رسیدن به تناسب اندام می باشد. شما برای رسیدن به تناسب اندام نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و ورزش کردن به صورت مرتب دارید این برنامه با امکانات فراوانی که دارد و همچنین تمرینات مختلف و متنوع  این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد فقط کافیست که برطبق تمرینات این برنامه عمل کنید .

دانلود Runtastic Running PRO v7.2.1 – نرم افزار دویدن و پیاده روی اندروید

 

اگر بدنبال این هستید اندامی قوی تحولی نو در زندگی روزمره خود می باشید برنامه Runtastic Running PRO را می توانید از سایت بیت دانلود دریافت کنید. این نرم افزار که از جی پی اس گوشی بهر می برد می تواند برنامه ورزشی شما را از قبیل دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری را با پارامترهای مانند زمان، فاصله، تغییرارتفاع، سرعت، مصرف کالری شما را اندازه گیری کند این نرم افزار علاوه بر قابلیت ورژن های قبلی خود از راهنمای صوتی، ردیابی زنده و پیدا کردن مسیر با حالت سه بعدی در طول تمرین به شما کمک می کند.

دانلود iCare Blood Pressure Monitor Pro v3.4.0 – برنامه نظارت فشار خون اندروید

 

اگر شما دنبال اپلیکیشنی برای نظارت بر میزان فشار خون خود هستید کافیست که نرم افزار اندروید iCare Blood Pressure Monitor را نصب کنید. شما با نصب این نرم افزار روی اسمارت فون های اندروید و گذاشتن انگشت خود روی صفحه نمایشگر می توانید میزان فشار خون، ضربان قلب، کوررنگی و…. را بررسی کنید و در واقع درصد خطای این اپلیکیشن خیلی پایین است.