Golf With Your Friends یکی از بازی های ورزش گلف است که در سال ۲۰۲۰ توسط Team17 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. شما در این بازی می توانید حداکثر با ۱۲ نفر از دوستان خود بازی کنید و دوره های کوتاه مدت گلف شرکت کنید. از موانع سخت عبور کنید و هر طور شده […]

The Golf Club 2

The Golf Club 2

در بزرگترین و پویا ترین بازی گلفی تا کنون ساخته شده , شهرت و ثروتی غیر قابل وصف برای خود ایجاد کنید . پیوستن به انجمن های آنلاین با دوستان ، رقابت در مسابقات و کسب درآمد برای صعود از صفوف رقبا در بزرگترین جامعه گلف تنها بخشی از وظایف شما را شامل می شود . The Golf Club 2 حالت حرفه ای پویا ، تک نفره , ساعت ها رقابت گلف تعاملی با مخالفان آنلاین , یک خالق جدید و پیشرفته , مکانیک منعطف و چشم اندازی زیبا را در خود جای داده است که تجربه گلفی رویایی را رقم می زند . بازی از محیط و مراحل متعددی برخوردار می باشد که هرکدام به نحوی توانایی و مهارت های های شما را به چالش می کشد .

 

سیستم مورد نیاز بازی The Golf Club 2 :

 

Minimum:
OS: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit
Processor: Intel Core 2 Quad Q8200 @ 2.3ghz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 5750 or NVIDIA GTX 650 with 1GB video RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

Recommended:
OS: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon 7850 or NVIDIA GTX 660 with 2GB video RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

 

+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل:
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و بوسله فایل setup.exe بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Jack Nicklaus Perfect Golf برای کامپیوتر

بازی Jack Nicklaus Perfect Golf یک بازی زیبا شبیه سازی است . در Jack Nicklaus Perfect Golf شما در دنیای گلف به سر می برید . بازی به طور خیره کننده ایی به واقعیت شبیه است و یکی از قویترین شبیه سازی ها در این رشته ورزشی به شمار می رود ، جزئیات با دقت زیادی در بازی به کار رفته است و گرافیک نسبتا خوبی در سبک خود دارد . شما در این بازی می توانید زمین های مختلفی از هر جای دنیا را برای رقابت های انتخاب کنید و به رقابت بپردازید . اسم بازی نیز به افتخار جک نیکلاس افسانه دنیای گلف نام گذاری شده است که بیش از ۱۸ قهرمانی در دوران ورزشی خود کسب کرده است . بازی Jack Nicklaus Perfect Golf به تازگی برای سیستم عامل ویندوز و مک منشر شده است . شمل می توانید هم اکنون این بازی زیبا را برای کامپیوتر از طریق لینک های وبسایت بیت دانلود دریافت کنید .