دانلود بازی R.B.I. Baseball 20 برای PC – نسخه فیت گرل بازی R.B.I. Baseball 20 یک بازی یه سبک ورزشی است که در آن می توانید در نقش قهرمانان و اسطوره های بیس بال قرار بگیرید و از بازی لذت ببرید. این بازی بیس بال را با پیشرفت هایی زیبا و جدید به نمایش می گذارد. […]

Sonic Forces Sonic Forces در واقع دنباله بازی Sonic the Hedgehog است که در آن Sonic نیرو های مقاومتی را بر علیه دکتر Eggman رهبری می کرد که دکتر هم به کمک ارتشی از ربات های خود و یک تبهکار به نام Infinit قصد تصرف دنیا را داشت .

دانلود بازی Rise of the Triad DOOM Edition نسخه HI2U و فشرده FitGirl

درباره بازی Rise of the Triad DOOM Edition :

اوج نرم افزار و رهگیر سرگرمی با افتخار تولد دوباره فرقه کلاسیک تیرانداز اول شخص، “ظهور سه گانه” در حال حاضر. بزرگتر، بهتر و مضحک تر از همیشه قبل از. H.U.N.T گرداند با تک بازیکن مبارزات انتخاباتی کامل، یک تجربه چند نفره به طور کامل برجسته و خیلی بیشتر.

دانلود بازی Redout برای کامپیوتر

بازی Redout در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی ۳۴BigThings srl ساخته و عرضه شد ، این بازی در سبک مسابقه ای میباشد و میتوان Redout را غول این بازی ها دانست ، یکی از ویژگی های بازی این است که میتوانید به صورت چند نفره بازی کنید ، هریک از کنترل های شما در این بازی از قبیل حرکت به سمت های مختلف ، پرخش ، ترمز کردن ، شتاب و … تماماً مبتنی بر قوانین فیزیکی هستند ، داستان بازی از این قرار است ،  بسیاری از انسان ها محل زندگیشان را ترک کرده اند و به مناطق دیگر نقل مکان نموده اند .