دانلود Lumosity Brain Training v2.0.11359 – نرم افزار تقویت حافظه برای اندروید

 

اگر بدنبال برنامه جهت تقویت حافظه هوش خود هستید ما برنامه Lumosity را به شما پیشنهاد می کنیم از دست ندهید. این برنامه توسط یک تیم از موسسه‌ی تحقیقاتی معتیر که در زمینه‌ی یافتن راهکارهایی به منظور افزایش سطح هوش، ذهن و تقویت حافظه‌ی انسانها فعالیت دارد  و کارکنان آن از برترین متخصصات اعصاب دنیا هستند  به شکلی هوشمندانه ساخته و طراحی شده است . اصل  فعالیتهای این کمپانی ارائه بازی هایی برای تقویت مغز است بازی هایی با گرافیکی ساده اما تاثیرگذار روی ذهن شما  در حال حاضر Lumosity محبوب ترین و کارآمدترین برنامه آموزشی تقویت ذهن و حافظه،  ۶۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارا میباشد.

دانلود برنامه تربیت مغز برای اندروید Peak – Brain Training v2.4.5

 

اگر شما دوست دارید باعث افزایش تقویت ذهن و مغز خود شود برنامه Peak – Brain Training جز این دسته از برنامه ها می باشد که حتی طرفداران زیادی را دارد. شما با بازی کردن و انجام کارهای این نرم افزار می  توانید باعث تقویت ذهن و مغز خود شوید. نرم افزاری که در سایت بیت دانلود قرار داده شده شامل ۲۵ بازی در زمینه های حافظه، روان، زبان و روان شدن و.. می باشد که تاثیر بسزایی در تقویت ذهن شما دارد.

دانلود Periodic Table PRO v5.3.0 – برنامه جدول تناوبی عناصر مندلیف برای اندروید

 

برنامه ی Periodic Table جدول مندلیف به صورت کامل و امکانات فراوان بوده و قابل استفاده برای تمام دانش آموزان و دانش آموزان و همه ی کسان دیگری که با شیمی سرکار دارند می باشد .  این برنامه فوق العاده کاربردی بوده شما در هر زمان و مکانی می توانید به راحتی از اطلاعات آن بای حل مسائل مختلف و شناسایی عدد جرمی و عدد اتمی عنصر های مختلف استفاده کنید .

دانلود Google Classroom 3.3.132.07 – نرم افزار کلاس درس گوگل

 

حتما شما هم عبارت ابزار کمک آموزشی به گوشتان خورده است. هر وسیله ای که در آموزش نقش مثبتی داشته باشد و تدریس را ساده تر کند، ابزار کمک آموزشی نام دارد.حال که سیستم عامل اندروید بسیار رایج شده است و اکثر افراد از آن استفاده می کنند، گوگل اقدام به ساخت نرم افزار Google Classroom کرده که یک اپلیکیشن کمک آموزشی فوق العاده است.

دانلود Duolingo: Learn Languages Free 3.46.1 – یادگیری زبان خارجی برای اندروید

 

برنامه ی Duolingo: Learn Languages یک برنامه ی کاربردی و بسیار جذاب می باشد که از طریق آن شما می توانید چندین زبان مختلف را به طور همزمان از طریق این برنامه یادبگیرید . در این برنامه تمامی کلمات در گروه های مختلف مانند غذاها ، حیوانات و … دسته بندی شده است که شما ز این طریق می توانید روزانه لغات مختلفی را با این برنامه یادبگیرید .

دانلود Coursera: Online courses v2.4.4.2 – برنامه آموزشی کورسرا برای اندروید

 

برنامه ی Coursera: Online courses یکی از بهترین برنامه های اموزشی می باشد که تاکنون برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است و می تواند بسیار اموزنده و جذاب باشد . در این برنامه شما قادر خواهید بود که فیلم های اموزشی مختلفی را در هر زمینه  ای که به ان نیاز دارید  پیدا کنید کنید و به تماشای ان ها بپردازید . 

دانلود Khan Academy V2.4.11 – نرم افزار بالا بردن اطلاعات عمومی برای اندروید

 

یکی از بهترین نرم افزار ها برای پر کردن اوقات فراغت برنامه ی Khan Academy که دارای بیش تر از ۱۰ هزار آموزش های مختلف در زمینه های متنوع و جذاب می باشد . از طریق این برنامه و ویدئو هایی اموزشی آن در زمینه های تاریخ و ریاضی واقتصاد و هر چیز دیگری که شما به آن احتیاج دارید می توانید سطح اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید .

دانلود TED 3.1.0 – برنامه رسمی سازمان تد TED برای اندروید

 

برنامه TED این امکان را به شما می دهد که از مذاکرات سازمان تد مطلع شوید و تمام ویدئو ها ی مربوط به مسائل پزشکی، تجارت و.. سازمان تد را ببینید. سازمان تد TED  مخفف Technology, Entertainment, Design یک سازمانی می باشد که در آن بزرگان فناوری، پزشکی و… در آن جمع می شوند و به بررسی تکنولوژی و آسیب های آن به سلامتی می پردازند بعنوان مثال در سال ۲۰۱۰ بیل گیتس در این کنفران به مضررات واکسانیسیون کردن مردم اشاره کرد. 

دانلود Learn Languages: Rosetta Stone v3.1.1 Unlocked – آموزش زبان اندروید

 

پیشرفت تکنولوژی سبب به وجود آمدن دهکده جهانی شد. همین امر بستری مناسب جهت ارتباط افراد مختلف از کشورهای مختلف با یکدیگر می باشد. از این رو یادگیری زبان های مختلف بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. نرم افزارهای آموزش زبان گوناگونی برای اندروید وجود دارد اما امروز قصد داریم مشهورترین نرم افزار آموزش زبان یعنی Learn Languages: Rosetta Stone را در اختیارتان قرار دهیم.