Sam and Max Save the World یکی از بازی های ماجراجویی است که در سال ۲۰۲۰ توسط Skunkape Games برای سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این بازی با گرافیک پیشرفته ، پشتیبانی از صفحه گسترده و گیم پد جدید ، پنج قطعه موسیقی جدید ، و همان پازل های مغز قلقلکی و شوخ طبعی بی […]

دانلود بازی Saints Row – The Third برای PC بازی Saints Row – The Third یک بازی به سبک Open World و اکشن و از سری بازی های Saints Row می باشد. این نسخه شامل عجیب ترین و متفاوت ترین گیم پلی می باشد. در این بازی یک شهر با تمام جزئیات آن به تصویر کشیده شده […]

Goat Simulator

Goat Simulator: GOATY Edition – v.1.5.58533 + All DLCs

بازی Goat Simulator کاملا با بازی های هم سبک خود تفاوت دارد و میتوان گفت این بازی یک گیم پلی بسیار عالی و منحصربفرد را معرفی کرده است. همانطور که از اسم بازی هم معلوم است شما کنترل یک بز بسیار بامزه را بر عهده دارید.

دانلود بازی Randals Monday برای کامپیوتر

Randals Monday

 

بازی Randals Monday در سبک Point & Click و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Nexus Game Studios طراحی شده .

داستان بازی پر از ماجراهای طنز بوده و در سبکی گرافیکی جالب شاهد ماجراجویی راندال خواهیم بود. مهارت های خود را در مسیر پر از موانع به چالش بکشید و در داستان های ماجرایی به کار گیرید. در بخش هایی از بازی شاهد مبارزه با زامبی ها خواهید بود که البته از ویژگی های اصلی بازی به حساب نمی آید.

 

دانلود بازی Maize برای کامپیوتر

بازی Maize یک بازی زیبای تخیلی ماجراجویانه است . داستان بازی Maize از نامه ایی که دولت ایالت متحده با نامه ایی به دو دانشمند شروع می شود ، این دو دانشمند از متن نامه برداشت اشتباهی داشته و دست به ساخت ذرت هایی می زنند که دارای احساس و عواطفی همانند انسان هستند . حال شما با مزرعه ایی بزرگ از این ذرت ها روبرو هستید .

دانلود بازی LEGO STAR WARS The Force Awakens برای کامپیوتر

نیروی قوی است با این یکی … شماره ۱ LEGO® حق رای دادن بازی های ویدئویی پیروزمندانه با، سفر طنز آمیز سرگرم کننده پر از طریق ماجراجویی جدید جنگ ستارگان را برمی گرداند. بازی به عنوان تمام شخصیت های از فیلم، از جمله ری، فین، پو DAMERON، هان سولو، Chewbacca در، C-3PO و BB-8، و همچنین Kylo رن، عمومی Hux و کاپیتان Phasma.

دانلود بازی BattleBlock Theater PROPER برای کامپیوتر PC

 

کشتی شکسته. اسیر. خیانت کرد. مجبور به انجام برای مخاطبان از گربه؟ بله، که همه و بیشتر زمانی که شما باز بازی BattleBlock تئاتر! هیچ راه بازگشتی یک بار شما را در تلاش خود را شروع به آزاد بیش از ۳۰۰ از دوستان زندانی خود را از گربه های فن آوری شر وجود دارد. تجربه خود را در این ذهن خم شدن داستان خیانت به شما استفاده از زرادخانه خود را از سلاح ابزار به نبرد راه خود را از طریق صدها نفر از سطوح به منظور کشف حقیقت گیج کننده در پشت تئاتر بازی BattleBlock.