دانلود بازی Dynasty Warriors 9 v1.01 + DLC برای PC

بالاخره دانلود بازی Dynasty Warriors 9 برای PC ها از راه رسید. این بازی با رویکردی تازه در دنیای گیم پلی در کنار حفظ مفهوم جنگ یک نفره در مقابل هزاران نفر است. در واقع این بازی سیستم مبارزه ی جدیدی به نام State Combo System را معرفی می کند که براساس استفاده از سبک‌های مختلف مبارزه به نام‌های Trigger، Flow، Finish است. این بازی بر اساس وقایع تاریخی پیش می‌رود. درون بازی سه امپراطوری وجود دارد که هر کدام برای خود داستان‌های جداگانه‌ای دارند و این داستان‌ها در قالب چندین چپتر روایت می‌شوند. این داستان بازی برگرفته از وقایع حقیقی است که در چین باستان اتفاق افتاده است. دانلود بازی Dynasty Warriors 9 پیشرفت هایی که داشته سبک hack and slash در آن می باشد که باید با شجاعت با دشمن بجنگید و فقط از دکمه strike استفاده کنید. این بازی بسیار جذاب می باشد و در یک دنیای آزاد صورت می گیرد، به عبارتی  در دنیای Dynasty Warriors 9 می‌توانید آزادانه بچخرید و مجبور نیستید همواره در ماموریت باشید. استفاده از اسب یا قایق می تواند شما را به مسافت های طولانی تر هدایت کند و خلاصه هر مسیر و مکانی که می خواهید را می توانید طی کنید.

ویژگی های مهم بازی  Dynasty Warriors 9

تعامل بازیکن با محیط اطرافش

در این نسخه از بازی  Dynasty Warriors 9 برخلاف نسخه‌های دیگر کشور چین پر از تپه، کوه و کاخ است که به بازیکن اجازه داده می‌شود که از دیوارها و ساختمان‌ها نیز بالا رفته و از اشیای مفیدی همچون بشکه‌های روغن که می‌توانند به عنوان یک تاکتیک کارامد به شما کمک کنند استفاده کنید. به طور کلی در این نسخه از بازی مانند سایر نسخه های دیگر تاکتیک خاصی نیاز نیست و فقط باید شجاعانه به دل دشمن بزنید.

پویا بودن سیستم آب و هوایی و چرخه شب و روز

دیگر ویژگی جدید بازی، پویا بودن سیستم آب و هوایی و همچنین چرخه شب و روز است.یعنی ممکن است در طول بازی شرایط جوی و آب و هوا تغییر کند.هر چند این تغییر برای بسیاری از بازی ها مرسوم شده اما اولین بار است که این تغییرات در دانلود بازی Dynasty Warriors رخ داده است. در بازی Dynasty Warriors 9 مجبور نیستید همیشه در حال انجام ماموریت باشید و می توانید برای خودتان گشتی بزنید اما در نسخه‌های قبلی خبری از چرخیدن آزادانه در محیط نبود و نهایت آزادی شما به گشتن در کمپ خودتان ختم می‌شد.

درجه بندی سختی مراحل بازی

ویژگی دیگر در دانلود بازی Dynasty Warriors 9 این است که هر مرحله یک درجه سختی دارد و جذابیت بازی را بیشتر می کند. با اضافه شدن چنین سیستمی، اهمیت فعالیت‌های جانبی هم در بازی بیشتر می‌شوند. مثلا اگر لول شما ۲۰ است و مرحله اصلی‌ای که باید آن را انجام دهید لول ۲۵ دارد، شما مجبور می‌شوید برای اینکه سطح خود را به آن ماموریت برسانید مراحل جانبی را انجام دهید و بخش‌های دیگر بازی را هم تجربه کنید.

طبق نظر منتقدان دانلود بازی  Dynasty Warriors 9 می خواهد از بازی محلی به بازی جهانی تغییر یابد و دلیل به وجود آمدن ویژگی های جدید و جذاب در آن به همین خاطر بوده است.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید. سپس فایلها را اکسترکت نمایید. وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید. در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید. پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : bitdownload.ir

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاهها
Inline Feedbacks
دیدن همه کامنتها
درخواست دانلود

در صورت نیاز به نرم افزار ، بازی ، یا فایل آموزشی فرم زیر را پر کنید

درخواست دانلود