بازی Shadow of Death: Dark Knight یا همان بازی سایه مرگ یک بازی اندرویدی زیبا می باشد که توسط  استودیو Zonmob Game Studio توسعه و طراحی شده است. بازی سایه مرگ بزرگترین ترکیب بازی RPG و بازی کلاسیک است که به شما اجازه می دهد سایه خود را با سلاح های بی شماری مجهز و مجموعه های […]

دانلود Tap Robo v1.0.8 – بازی ضربه به روبات + مود برای اندروید

با بازی Tap Robo به جنگ با روبات ها بروید ! این بازی فوق العاده با کیفیت بی نظیر برای علاقه مندان به بازی های اکشن پیشنهاد می شود.در این بازی با مبارزه و ضربه زدن روبات ها را نابود کنید و جهان بشریت را نجات دهید. کاربر قهرمانان مختلفی به دست می آورد که هر یک قهرمانان برای رویارویی با هر روبات ۶ مهارت ویژه دارد و با گذر از هر مرحله توانایی ها و قدرت های بیشتری به دست می آورد.وجود قهرمانان و شخصیت ها و روبات های مختلف جذابیت این بازی را دو چندان کرده است.این بازی اکشن و فانتزی فوق العاده توانسته امتیاز ۴ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند. اگر به بازی های روباتی علاقه دارید این بازی را از دست ندهید.

ویژگی های Tap Robo :

  • حمله روبات ها به جهان بشریت برای تسخیر جهان
  • گرافیک عالی و لوکیشن های مختلف
  • گیم پلی جذاب
  • استفاده از قهرمانان مختلف برای مبارزه با روبات ها
  • صداگذاری با کیفیت بسیار عالی

دانلود Tower Defense Invasion v1.12 – دانلود بازی برج دفاعی: تهاجم برای اندروید

 

بازی Tower Defense Invasion جز بازیهای استراتژیک است که در این بازی شما باید بیگانگانی که به زمین حمله کرده اند را با استفاده از سلاح های مختلف نابود کنید. در این بازی مهیج که موجوداتی از سرزمین های دیگر به زمین حمله کرده اند شما باید با استفاده سلاح هایی که در اختیار دارید در مکان های مناسب آنها را نابود کنید. توجه داشته باشید که در این بازی شما می توانید از سه نوع سلاح برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید.