دانلود Animal Eyes Pro 1.3.v7a -اپلیکیشن چشم حیوانات برای اندروید

هر روز اپلیکیشن های مختلفی ارائه می شوند که وظیفه آن ها پردازش بر روی تصاویر است. شاید برای شما هم جالب باشد که بتوانید کارهای جالبی در زمینه تصاویر انجام دهید.امروز هم قصد داریم اپلیکیشن Animal Eyes Pro را در اختیارتان قرار دهیم.

Animal Eyes Pro نام اپلیکیشنی جالب و بامزه و مخصوص سیستم عامل اندروید است که می تواند تصویر چشم کاربر را با چشم حیوانات مختلف ترکیب کند.لازم به ذکر است قیمت این برنامه در مارکت حدود ۲ دلار می باشد.شاید در نگاه اول از این اپلیکیشن خوشتان نیاید اما مطمئنا اگر با آن کار کنید نظرتان عوض خواهد شد. این اپلیکیشن با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی قادر است تا تصاویر چشم شما را به بهترین شکل با تصویر چشم حیوان انتخابی تان ترکیب کرده و نتیجه ای جالب خلق کند. اشتراک گذاری ساده این تصاویر در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن است. کیفیت پردازش تصویر نیز در این نرم افزار اندرویدی بسیار بالا بوده و قطعا می تواند کاربر را راضی کند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

دانلود Animal Face Full 1.4.v7a -گذاشتن سر حیوانات در تصاویر اندروید

تعداد اپلیکیشن های سرگرم کننده اندروید هر روز رو به افزایش است. نرم افزارهایی که فقط برای گذران وقت و ایجاد نشاط ساخته شده اند. بیشتر این اپلیکیشن ها با فایل های چندرسانه ای مانند تصاویر کار دارند. امروز قصد داریم اپلیکیشن Animal Face Full را در اختیارتان قرار دهیم.

Animal Face Full نام اپلیکیشن سرگرم کننده و مخصوص سیستم عامل اندروید است که توانایی قرار دادن سر حیوانات به جای سر افراد درون تصاویر را دارد.کیفیت این اپلیکیشن به حدی مطلوب بوده که نسخه کامل این اپلیکیشن با قیمت ۳ دلار در مارکت قرار داده شده است. که البته ما آن را به طور رایگان در دسترس شما قرار می دهیم. وجود ماسک بیش از ۵۰ حیوان مختلف، دارای کیفیت بالا ، دارای قاب های متنوع و زیبا، وجود ابزار پاک کردن و نقاشی کردن و غیره از دیگر خصوصیات این اپلیکیشن به شمار می روند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این نرم افزار اندرویدی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

  • وجود ماسک بیش از ۵۰ حیوان مختلف
  • دارای کیفیت بالا
  • دارای قاب های متنوع و زیبا
  • وجود ابزار پاک کردن و نقاشی کردن
  • و . . .