دانلود دوره آموزشی Working With Foundation for Emails

Working With Foundation for Emails یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که اصول اولیه کار با Foundation for Emails را آموزش داده و نحوه ایجاد ۴ نمونه ایمیل که می توانید در پروژه های روزانه خود از آن ها استفاده کنید را به طور کامل به شما نشان می دهد.

دانلود دوره آموزشی WordPress Basics: Customize Your Front Page With a Template

WordPress Basics: Customize Your Front Page With a Template یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه ایجاد صفحه اصلی وب سایت در وردپرس و سفارشی سازی تم آن را به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی What’s New in PHP 7 and 7.1?

What’s New in PHP 7 and 7.1? یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که تمامی ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به نسخه ۷ و ۷.۱ زبان برنامه نویسی PHP را به طور کامل به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی What’s New in iOS 10

What’s New in iOS 10 یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که تمامی ویژگی ها و قابلیت های جدید اضافه شده به iOS 10 را به طور کامل به شما معرفی کرده و نحوه استفاده از آن ها را آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Up and Running With AMP

Up and Running With AMP یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه ساخت یک صفحه قدرت گرفته از AMP را از ابتدا به طور کامل به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Understanding and Using OAuth in Laravel

Understanding and Using OAuth in Laravel یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که استاندارد OAuth را معرفی کرده و نحوه استفاده از آن را برای یکپارچه سازی سرویس های وب به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی This Is Adobe XD

This Is Adobe XD یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که هر چیزی را که باید درباره ابزارهای ضروری مورد نیاز جهت طراحی و نمونه سازی اولیه اپلیکیشن های وب با استفاده از Adobe XD بدانید، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Thinking in React: Component Lifecycle Methods

Thinking in React: Component Lifecycle Methods یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که متدهای چرخه حیات موجود در React و نحوه استفاده با هم از آن ها برای ایجاد کامپوننت های پویای React را به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی Testing REST APIs With Postman

Testing REST APIs With Postman یکی از دوره های آموزشی TutsPlus است که نحوه استفاده از ابزار Postman را جهت آزمون REST API ها و اطمینان از عملکرد صحیح آن و دنبال کردن پروتکل HTTP را به شما آموزش می دهد.