دانلود Root Cleaner v7.1.0 – برنامه پاکسازی گوشی های اندروید

 

نرم افزار Root Cleaner یک نرم افزار بهینه سازی گوشی می باشد که به شما این امکان را می دهد که تمامی فایل های زائد و کش برنامه ها را پاک کنید تا باعث افزایش سرعت گوشی تان شود. شاید همه شما فکر کنید که دلیل کاهش سرعت گوشی تنها ویروسی شدن گوشی می باشد اما این تنها دلیل نیست بلکه مواردی چون وجود فایل های زائد و اضافی و جا ماندن کش برنامه ها و نرم افزارها باعث کاهش سرعت گوشی می شود شما می توانید با نصب اپلیکیشن بهینه سازی Root Cleaner باعث افزایش سرعت گوشی خود شوید.

دانلود Memory Locker 3.2.0 – برنامه قفل کننده حافظه برای اندروید

 

بارها برای شما پیش آمده است که به دلیل کمبود حافظه برخی از لانچر ها و برنامه ها از کار می افتد با نصب نرم افزار Memory Locker Premium مانع از این کار شوید. این مشکل برای تمامی گوشی ها پیش  می آید که به دلیل کمبود حافظه ممکن است برخی از برنامه ها از کار بیفتد شما می توانید با نصب این نرم افزار کاربردی مانع از وقوع چنین مشکلی شوید.

دانلود Auto Memory Cleaner v3.0.3 – برنامه پاک سازی خودکار مموری اندروید

 

برنامه ی Auto Memory Cleaner یکی از مفید ترین برنامه ها برای گوشی های اندرویدی می باشد . برنامه Auto Memory Cleaner  قابلیت بهینه سازی حافظه ی رم گوشی های اندرویدی را دارد . همچنین این برنامه با پاکسازی فایل های اضافی باعث افزایش سرعت گوشی های شما خواهد شد . این برنامه یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد و برای این کار امکانات زیادی دارد .