دانلود Genius Scan+ PDF Scanner v4.1.1 – برنامه اسکنر هوشمند جنیوس با خروجی پی دی اف برای اندروید

Genius Scan اگر جزء افرادی هستید که اسکن کردن و تهیه فایل های مختلف اسکن شده آن هم بصورت فایل های pdf  برایتان بسیار مهم و ضروری می باشد بی شک برنامه اسکنر هوشمند جنیوس با خروجی پی دی اف Genius Scan+ PDF Scanner می تواند به شما در این زمینه  کمک نماید.اسکنر جنیوس قادر خواهد بود با اسکن هوشمند خود از هر فایلی خروجی با هر کیفیت برایتان خروجی های اسکن شده بسیار با کیفیت آن هم با دو خروجی jpeg  و  pdf  تهیه کرده و آن را آماده ارسال به فضای ابری مثل دراپ باکس یا ایمیل نماید. برنامه بطور هوشمند و پیشرفته می تواند چارچوب اصلی فایل شما را شناسایی کرده و قسمت های اضافی فریم تصویر را بطور اتومات حذف نماید  و با تصحیح پرسپکتیو و میزان نور و روشنایی متن شما آن را بسیار با کیفیت اسکن نماید.

ویژگی های Genius Scan :

  • امکان خروجی jpeg و  pdf
  • ارسال به فضای ابری مثل دراپ باکس یا ایمیل
  • امنیت بالا و عدم جاسوسی برنامه
  • تشخیص اتوماتیک فریم صفحه و پرسپکتیو تصاویر

دانلود Genius Scan+ PDF Scanner v4.1.0 – نرم افزار اسکنر برای اندروید

Genius Scanner مژده به دانشجویان و علاقمندان به اسکنر و برنامه های مربوط به آن، برنامه اسکنر اندروید جنیوس اسکنر Genius Scanner + PDF Scanner v4.1.0  می تواند براحتی مانند یک اسکنر واقعی از تمامی جزوه ها و کتب شما فایل اسکن شده تهیه نماید آن هم بصورت یک فایل pdf  وjpeg . تکنولوژی اسکنر جنیوس شامل تشخیص هوشمند صفحه، تصحیح چشم انداز و تصویر پس از پردازش می باشد.

بطور معمول هنگامی که شما از یک تصویرعکس می گیرید آن تصویر کاملا در تراز وسط و نور کامل نیست این اسکنر جنیوس این کار را  برای شما انجام می دهد.توسط این برنامه می توانید فایل های اسکن شده را بصورت آنلاین در فضای ابری دراپ باکس منتقل نمایید.

ویژگی های Genius Scanner :

  • پر رنگ کردن تصاویر بعد از اسکن
  • امکان ایمیل فایل اسکن شده بصورت فایل PDF و  JPEG

تشخیص اتوماتیک فریم صفحه

امنیت بالا و عدم جاسوسی توسط برنامه