دانلود Blue Sky Pro Live Wallpaper 1.4.13 -والپیپر زنده آسمان برای اندروید

 

به دلیل اینکه کاربران سیستم عامل اندروید مدام در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند. به دلایل مختلف از جمله عدم یکنواختی محیط گوشی و حتی جلوگیری از افسردگی کاربران، پیشنهاد می شود همیشه از تصویر زمینه های آرامش بخش استفاده کنید. امروز قصد داریم اپلیکیشن Blue Sky Pro Live Wallpaper را در اختیارتان قرار دهیم که والپیپرهایی زنده را به عنوان تصویر زمینه انتخاب می کند.

دانلود Dream Night Pro Live Wallpaper 1.5.11 -والپیپر شب رویایی برای اندروید

 

گاهی اوقات نگاه کردن به یک منظره دل انگیز، مانند منظره ای تماشایی از شب ، می تواند باعث ایجاد حس آرامش و یا حتی خواب بهتر شود. به همین دلیل توسعه دهنگان مختلف برای القای حس آرامش به کاربران، شروع به ساخت والپیپرهای زنده و حرفه ای می کنند که گاها صداهایی نیز روی آن ها قرار داده شده است. امروز قصد داریم اپلیکیشن Dream Night Pro Live Wallpaper را در اختیارتان قرار دهیم.

دانلود Lumi Deluxe Live Wallpaper v1.3.2 – لایو والپیپر سه بعدی اندروید

Lumi 3D pro Live Wallpaper  یکی از بخش های هر اسمارت فونی که بیشتر از دیگر قسمت های گوشی کاربران در طول روز با آن سر و کار دارند قسمت والپیپر یا همان کاغذ دیواری می باشد. اکثر کاربران پس از مدت کوتاهی بعلت تکراری شدن و عدم جذابیت والپیپر پیش فرض گوشی یا تبلت اقدام به تعویض والپیپر خود می کنند اما بیشتر این والپیپرها بخصوص انواع لایو یا زنده آنها میزان مصرف باطری زیادی را به کاربران متحمل می کنند اما امروز برنامه لایو والپیپر جدیدی را برایتان آماده نموده ایم که مطمئنا از نصب آن پشیمان نخواهید شد. برنامه Lumi 3D pro Live Wallpaper v 1.3.2  یک والپیپر زنده در موضوعات متنوع و مناظر چشم نواز و با جل,ه های ویژه برایتان در صفحه گوشی به نمایش می گذارد که بی شک باعث جذابیت بیشتر اسمارت فون شما خواهد شد. این برنامه شامل والپیپرهای ۳ بعدی چشم نوازی می باشد که در قسمت جستجو آن می توان هر روز موارد جدید وزیباتری را مشاهده و دانلود نمود.

ویژگی های Lumi 3D pro Live Wallpaper :

  • مناظر جذاب و دیدنی با آپدیت روزانه
  • سرعت عملکرد بسیار روان و عالی
  • تنظیم کردن کاشی ها برای کنترل موزیکر صفحه اصلی گوشی
  • مصرف کم و ناچیز باطری