دانلود Sygic Car Navigation Premium 15.6.0 – برنامه مسیریابی خودرو سایجیک

 

برنامه ی Sygic Car Navigation FULL Premium یک برنامه ی مکان یاب فوق العاده عالی و کاربردی می باشد که در هر زمان و مکانی می توانید از ان استفاده کنید و مکان های مورد نظر را به راحتی پیدا کنید .   این برنامه ی جذاب قابلیت اتصال به ماشین شما را هم خواهد داشت و شما می توانید از طریق یک کابل این کار را به راحتی انجام دهید و  هنگامی که با خودروی خود در حال حرکت می باشید  برای پیدا کردن مسیر ها از این برنامه ی جذاب استفاده کنید و دیگر مشکلی در مسیر یابی نداشته باشید .

Sygic GPS Navigation v.17.3.0 دانلود سایجیک اندروید + نقشه جدید ایران

سایجیک نام یک مسیریاب فوق العاده است که به شما ان قابلیت را می‌دهد بدون اتصال به اینترنت با فعال کردن جی پی اس و نقشه ها را داشته باشید.
این نرم افزار منحصر به فرد  این قابلیت را دارد که شما مسیر را برای خود مشخص نموده و نرم افزار خودش به شما می‌گوید که چگونه و از کجا بروید.
همچنین این نرم افزار زیبا با طراحی عالی و کاربردی بسیار اسان به شما این امکان را می‌دهد تا بدون استفاده از اینترنت کارهای جی پی اس خود را انجام دهید.
این برنامه تمام مسیرهای روی کره زمین را به شما نشان می‌دهد با فعال سازی جی پی اس و بدون اتصال به اینترنت. یکی از ضعف های نرم افزار اینست که شهرهای کوچیک ایران را نشان نمی دهد. شما میتوانید این برنامه را از سایت ما دانلود کرده و لذت ببرید

ویژگی ها:

نمایش علائم و مکان های عمومی

مسیریابی بین دو نقطه

راهنمای سخنگو برای مسیر

دانلود Fuelio Gas log & costs 7.0.6 – برنامه مدیریت مصرف سوخت خودرو اندروید

 

شما می توانید با نصب نرم افزار Fuelio Gas log & costs از میزان مصرف سوخت ماشین خود چه گاز و چه بنزین باشد مطلع شوید تنها کافیست اطلاعات را روی گوشی ببینید. در واقع شما قادر خواهید بود تمامی اطلاعات مربوط به مصرف سوخت و همچنین مسافت طی شده را روی چندین خودرو مشاهده کنید. این نرم افزار مسیریابی و جی پی اس به شما کمک می کند تا هزینه ماشین را کاهش دهید و با مشاهده اطلاعات آماری که روی اپلیکیشن مشاهده می کنید متوجه شوید که این همه سوخت چگونه مصرف شده است و احیانا اگر ماشین خراب باشد معلوم می شود که طبق استاندارد ماشین شما سوخت نمی سوزاند.

دانلود Sygic Truck GPS Navigation 13.7.0 build 112 – مسیریابی سایجیک کامیون

 

برنامه ی Sygic Truck GPS Navigation یک برنامه ی بسیار کاربردی و جذاب می باشد که شما می توانید برای پیدا کردن مسیر های خود از ان استفاده کنید . در این برنامه شما می توانید با استفاده از نقشه های مختلف  در هر زمان و هرمکان در هر وسیله ی نقلیه ای از کامیون گرفته تا ون و حتی اتوبوس و سواری یک راهنمای  فوق العاده حرفه ای داشته باشید تا همه ی مسیر ها را به درستی به شما نشان دهد .