دانلود Samsung Internet 5.2.10-24 – برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ برای اندروید

 

نرم افزار Samsung Internet for Android یک مرورگر موبایل می باشد که به شما امکان وبگردی با حفظ امنیت را می دهد که می توانید با حالت مخفی اطلاعات خود را مخفی نگه دارید. با وجود این مرورگر موبایل شما می توانید از امکانات زیادی چون ویدئو پاپ آپ، حالت مخفی اطلاعات و…. بهره منده شوید.

دانلود S Health v5.6.1.0003 – برنامه ورزشی سلامتی کمپانی سامسونگ برای اندروید

S Health کاربرانی که دارای گوشی های رده بالای شرکت بزرگ سامسونگ می باشند حتما با نام برنامه سلامتی و تناسب اندام مخصوص این شرکت S Health آشنا می باشند. امروز بیت دانلود برای شما این برنامه را برای نصب در همه گوشی ها آماده نموده است که لذت داشتن یک برنامه ورزشی و تندرستی کامل را برای شما مهیا می سازد. برای استفاده کامل از این برنامه گوشی شما باید از قابلیت شمارش ضربان قلب پشتیبانی نماید و در غیر اینصورت باز هم بیشتر قسمت های این برنامه قابل استفاده برای همه نوع گوشی می باشد.این برنامه جذاب و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با برنامه ای مناسب این کار را انجام دهید و به تناسب اندام برسید. با استفاده از برنامه S Health شما به یک مربی همراه همیشه دسترسی خواهید داشت که به شما یادآوری خواهد کرد چه کاری انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید.

ویژگی های S Health :

  • امکان شمارش ضربان قلب و ارائه تمرین های متناسب
  • قابلیت شمارش تعداد گام ها
  • امکان محاسبه و فیت کردن وزن
  • در اختیار قرار دادن اطلاعات در مورد سلامت
  • محیط کاربری ساده و روان

دانلود EZ Package Disabler (Samsung) v2.5.5 – برنامه غیر فعال کردن پکیج ها

 

برنامه EZ Package Disabler نرم افزاری بسیار کاربردی می باشد که شما از طریق آن قادر به پاک کردن برنامه های خود گوشی خواهید بود . در صورت کلی در هر هیچ یک از  گوشی ها قابلیت پاک کردن این برنامه ها که به صورت  پیش فرض روی گوشی ها نصب شده است وجود ندارد . اما از طریق این برنامه ی کاربردی این امکان برای شما به راحتی وجود خواهد داشت .