دانلود AppMgr Pro III v4.25 – برنامه عالی انتقال اپلیکیشن به حافظه خارجی در آندروید

برنامه AppMgr Pro برای انتقال فایل ها از حافظه داخلی به کارت مموری به کار میرود و همچنین توانایی مدیریت اپلیکیشن ها و فریز نمودن برنامه ها را دارد.

دانلود ۱Tap Cleaner Pro 2.94 – پاکسازی گوشی اندروید

در خدمت شما هستم با معرفی نرم افزار کاربردی و مفید ۱Tap Cleaner برای سیستم عامل محبوب اندروید.امروز قصد دارم برای دوستان عزیزم نرم افزار وات تپ کلینر  رو معرفی کنم تا بتونند تنها با یک کلیک گوشی اندرویدی خودشون رو پاکسازی کنند و فایل های غیر ضروری که فقط حافظه گوشی موبایل را پر کرده است حذف و سرعت کار ار بالا ببرد.نرم افزار ۱Tap Cleaner به دلیل ساده بودن اما در عین حال کاربرد فوق العاده توانسته است در میان کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی محبوبیت خوبی کسب کند.همین حالا این نزم افزار را از سایت ما دانلود کنید و لذت ببرید.

ویژگی ها:

۱-منو کاربری ساده و کاربر پسند

۲- حجم کم نسبت به کارایی

۳-پاکسازی فضا فقط با یک کلیک

۴-و…..

دانلود App Usage – Manage Pro v4.21 – نرم افزار مدیریت برنامه های اندروید

App Usage با پیشرفته شدن گوشی ها و تبلت ها به همان میزان و حتی خیلی بیشتر برنامه ها و بازی های بسیار زبادی در حال تولید و انتشار می باشند که متاسفانه مدیریت این برنامه به تنهایی و بدون هیچ برنامه کمکی بسیار سخت می باشد . به تازگی نسخه جدید و حرفه ای برنامه App Usage Manage Pro   منتشر گشته که با قابلیت های متنوعی که در اختیار شما در مدیریت برنامه های نصب شده در گوشی مهیا می کند می تواند کمک شایانی نماید. این برنامه امکان کنترل کلیه برنامه ها در زمان مورد استفاده و تنظیم مدت زمان لازم برای استفاده مناسب از برنامه های گوشی را برایتان مهیا می سازد بطوریکه نصب و حذف و دسترسی به برنامه را برایتان سهل نموده و باعث افزایش کا رایی اسمارت فون شما خواهد گشت.امید است با دانلود این برنامه مدیریت اپلیکیشن های گوشی برایتان ساده تر گردد.