دانلود Runtastic Running PRO v7.2.1 – نرم افزار دویدن و پیاده روی اندروید

 

اگر بدنبال این هستید اندامی قوی تحولی نو در زندگی روزمره خود می باشید برنامه Runtastic Running PRO را می توانید از سایت بیت دانلود دریافت کنید. این نرم افزار که از جی پی اس گوشی بهر می برد می تواند برنامه ورزشی شما را از قبیل دویدن، پیاده روی و دوچرخه سواری را با پارامترهای مانند زمان، فاصله، تغییرارتفاع، سرعت، مصرف کالری شما را اندازه گیری کند این نرم افزار علاوه بر قابلیت ورژن های قبلی خود از راهنمای صوتی، ردیابی زنده و پیدا کردن مسیر با حالت سه بعدی در طول تمرین به شما کمک می کند.

دانلود Runtastic Push-Ups PRO v1.10 – برنامه تناسب اندام برای اندروید

  برنامه ی Runtastic Push-Ups برنامه ی مناسب برای ورزشکاران است . این برنامه برای شمارش حرکات صحیح شنا طراحی شده است . این برنامه بسیار حرفه ای عمل کرده است و  امکانات فراوانی برای ورزشکاران در نظر گرفته است .

دانلود Runtastic Road Bike PRO v3.0.2 – نرم افزار دوچرخه سواری در جاده اندروید

 

برنامه Runtastic Road Bike قابلیت این را دارد که مقدار مسافت طی شده، مسیر دوچرخه سواری، زمان دوچرخه سواری، مختصات مکان و سرعت شما را اندازه گیری میکند. این نرم افزار با داشتن بیش از ۵۰ ویژگی مختلف گوشی هوشمند شما را به بهترین رایانه در حیطه دوچرخه سواری حرفه ایی تبدیل و به شما در داشتن بدنی سالم تر کمک می کند.

دانلود Runtastic Leg Workout Trainer v1.5 – برنامه تمرینات ورزشی برای عضلات پا

 

اگر شما جز کسانی هستید که به باشگاه می روید و بالاتنه خود را تقویت می کنید برای تقویت عضلات پا از برنامه Runtastic Leg Workout Trainer  استفاده کنید. مسلما خیلی از کسانی که به ورزش کردن اهمیت می دهند و دوست دارند که هیکل خوبی داشته باشند باید به این نکته توجه کنند که تنها قوی کردن و بزرگ کردن بالاتنه شان باعث نافرم شدن هیکلشان می شود شما با نصب این برنامه می توانید از ویدئوهای آموزش با کیفیت بالا که در آن برنامه های تمرینات ورزشی برای عضلات پا توسط مربیان معتبر خارجی گذاشته شده است را استفاده کنید.