بازی Tank Mechanic Simulator یک بازی بسیار مناسب برای علاقمندان به بازی های شبیه سازی است. این بازی درباره تانک های مربوط به جنگ جهانی دوم، خدمه و سهم آنها در تاریخ نظامی است. وظیفه شما به عنوان مالک یک موزه بازیابی و تعمیر تانک های فرسوده و به نمایش گذاشتن آنها برای مخاطبانتان است. شما […]

بازی Thief Simulator توسط کمپانی PlayWay S.A. در سال ۲۰۱۸ برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. تبدیل شدن به یک دزد واقعی و سرقت در گودال های مملو از ماسه را تجربه کنید. به دنبال هدف خود باشید و اطلاعات لازم را جمع آوری نمایید. با چالش های بازی همراه شوید و برخی از تجهیزات سارق با […]

Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018
در بازی شبیه ساز مکانیک Car Mechanic Simulator 2018 شما می توانید به جای یک مکانیک حرفه ای مسابقات قرار بگیرید. و ماشین های که دیگر کارایی ندارند را خریداری کنید و آنها را تبدیل به ماشین های حرفه ای مسابقات کنید.
یک گاراژ بزرگ با امکانات فراوان در اختیار شماست و میتوانید به راحتی هر ماشینی را بازسازی کنید بدنه ماشین را به کل جدا کنید و بعد از صاف کاری میتوانید دوباره همه اجزای آن را سرهم کنید و به قسمت رنگ زنی بروید با رنگ های متنوع جلوه خاص به ماشین اهدا کنید. قابلیت تعمیر موتور ماشین که میتوانید تمامی اجزا را وا کنید و قطعات جدیدی را جایگزین نمایید و با سرهم بندی این بخش جان دوباره به ماشین دهید. بعد از تکمیل کار میتوانید ماشین مورد نظر را با قیمت بالایی بفروشید با پولی که بدست می آورید هم یک ماشین فرسوده دیگر بخرید هم وسایل جدیدی برای گاراژ خریداری کنید.

 

سیستم مورد نیاز بازی Car Mechanic Simulator 2018 :

 

Minimum:
OS: Windows(64-bit) 7 or Newer
Processor: Intel Core i3 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space

Recommended:
OS: Windows(64-bit) 7 or Newer
Processor: Intel Core i5 3.4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 970 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space


+ راهنمای نصب نسخه فیت گرل Car Mechanic Simulator 2018 :
ابتدا همه فایلهای دانلود شده را در یک پوشه قرار دهید.
سپس فایلها را اکسترکت نمایید.
وارد پوشه اکسترک شده شوید و فایل setup.exe را اجرا کنید.
در مرحله نصب زبان را انگلیسی انتخاب نموده و اگر از نصب بودن Direct X و dotNet FrameWork اطمینان دارید گزینه نصب آنها را غیر فعال کنید و بازی را نصب نمایید.
پس از طی مراحل نصب بازی را اجرا کنید.

دانلود بازی Phantaruk

—- شامل تمام DLC های بازی —-

 

بازی Phantaruk یک بازی بسیار جالب می باشد که در سفینه ای تمام انسانها دچار مشکل روحی و جسمی هستند اما یک دسته دنبال این هستند که با کسب اطلاعات داخل سفینه خود را نجات دهند و از این مشکلات جسمی و روحی رهایی جویند.