دانلود Gardenscapes – New Acres 1.4.0 – بازی باغبانی برای اندروید

 

بازی Gardenscapes – New Acres یکی از جذاب ترین بازی ها می باشد که در ان شما به ماجراجویی های مختلفی خواهید پرداخت و کارهای جالبی خواهید کرد .  در این بازی زیبا شما باید قسمت های مختلف یک باغ زیبا را با سلیقه ی  خود کامل کنید تمام تلاش خود را برای زیبا کردن این باغ انجام دهید . 

دانلود Township v4.6.2 – بازی مزرعه داری ساکنین شهر + مود اندروید

 

شما در بازی Township می توانید یک مزرعه کشاورزی داشته و آنرا مدیریت کنید و به خرید و فروش محصولات و ساختن بناهای مختلف با ابزارهای مختلف بپردازید. در واقع این بازی که توسط استودیو Playrix Games به صورت رایگان عرضه شده و توانسته امتیاز ۴.۴ را از ۵ در گوگل پلی استور کسب کند. در این بازی شما می توانید به ساخت بناهای مختلف بپردازید و علاوه بر این حتی می توانید مجسمه هایی چون آزادی و… را بسازید.

دانلود Fishdom: Deep Dive 2.7.8 – بازی پازل اعماق دریا اندروید + مود

 

بازی Fishdom: Deep Dive  یک بازی بسیار زیبا و جذاب می باشد که از طریق ان شما می توانید به یک ماجراجویی جالب و جذاب به دنیای زیر اب سفر کنید  و با چالش های مختلفی مواجه شوید . در این بازی شما باید پازل های مختلفی را یکی پس از دیگری حل کنید و به مراحل بالا تر راه پیدا کنید . همچنین شما می توانید با ماهی های مختلفی روبه رو شوید و غذاهای ان ها را تهیه کنید .