دانلود Toy Blast v3272 – بازی پازل سرگرم کننده انفجار اسباب بازیاندروید + مود

 

بازی سرگرم کننده ی Toy Blast برای گوشی های اندروید طراحی شده است که در واقع بازی جورچین مکعب ها می باشد که باید مکعب های همرنگ را باهم جور کنید. این بازی یکی از محبوب ترین ها در سبک خود می باشد و طرفداران زیادی دارد به طوری که توانسته است که بیش تر از ده میلیون بار از تمام جهان از گوگل پلی دانلود شود .  در این بازی هرچه سطح بازی بالاتر رود پازل ها سختر می شود.

دانلود Toon Blast 2222 – بازی جورچین تون بلست برای اندروید

بازی های جورچین و پازلی معمولا از رنگبندی ها و تم فانتزی استفاده می کنند. شخصیت های کارتونی و دنیاهای جذاب بر زیبایی این سبک از بازی های اندرویدی می افزایند. این بازی ها در عین سادگی می توانند ساعت ها کاربر را به خود مشغول کنند. امروز قصد داریم بازی Toon Blast را در اختیارتان قرار دهیم.

Toon Blast نام بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است که مخصوص سیستم عامل اندروید بوده و در آن باید مکعب های همرنگ را منفجر کنید و امتیاز بگیرید. همان طور که پیشتر گفته شد در این بازی باید با نهایت دقت مکعب هایی که همرنگ و در مجاور هم هستند را منفجر کرده و امتیازات را جمع آوری کنید. شخصیت هایی مانند گربه و سگ و خرس در این بازی در کنار شما هستند و فضای بازی را مفرح تر می کنند. امکان آزاد کردن مراحل جدید، دارای بیش از ده چالش و مرحله مختلف، وجود بوستر و شتاب دهنده های مختلف، گرافیک و صداگذاری جذاب، ثبت امتیازات و امکان رقابت با دیگر بازیکنان و غیره از امکانات این بازی به حساب می آیند. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم از سایت بیت دانلود دریافت نمائید.

 

ویژگی ها:

 

  • امکان آزاد کردن مراحل جدید
  • دارای بیش از ده چالش و مرحله مختلف
  • وجود بوستر و شتاب دهنده های مختلف
  • گرافیک و صداگذاری جذاب
  • ثبت امتیازات و امکان رقابت با دیگر بازیکنان
  • و . . .