دانلود دوره آموزشی How to Use the SEBLOD Extension in Joomla

How to Use the SEBLOD Extension in Joomla یکی از دوره های آموزشی شرکت OSTraining است که مراحل ساخت یک سایت رستوران را با استفاده از کامپوننت SEBLOD به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the Joomla Content Editor Extension

How to Use the Joomla Content Editor Extension یکی از دوره های آموزشی موسسه OSTraining است که نحوه استفاده از ویرایشگر محتوای جوملا (JCE) را برای گذاشتن تصاویر، ویدیوها، مطالب و موارد دیگر، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the Views Slideshow Module in Drupal

How to Use the Views Slideshow Module in Drupal یکی از دوره های آموزشی شرکت OSTraining است که نحوه استفاده از ماژول Views Slideshow دروپال را برای ایجاد اسلاید شو های متنوع به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Optimize Your YouTube Videos

How to Optimize Your YouTube Videos یکی از دوره های آموزشی شرکت OSTraining است که تکنیک های لازم برای بهینه سازی ویدئو های خود در سایت یوتیوب را برای افزایش بازدید از آن ها، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Design Drupal 7 Themes

How to Design Drupal 7 Themes یکی از دوره های آموزشی شرکت OSTraining است که نحوه طراحی و ساخت تم ها و پوسته ها را برای سایت دروپال خود به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Build Drupal Commerce Sites

How to Build Drupal Commerce Sites یکی از دوره های آموزشی شرکت OSTraining است که نحوه طراحی و ساخت یک سایت تجارت الکترونیکی را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای دروپال به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the Panels Module in Drupal

How to Use the Panels Module in Drupal یکی از دوره های آموزشی OSTraining است که نحوه استفاده از ماژول Panels را در سیستم مدیریت محتوای دروپال برای طراحی صفحات سایت، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use the Mollom Module in Drupal

How to Use the Mollom Module in Drupal که یکی از دوره های آموزشی OSTraining می باشد، نحوه استفاده از سرویس Mollom را برای ایجاد امنیت در سایت دروپال، به شما آموزش می دهد.

دانلود دوره آموزشی How to Use Organic Groups, Version 2 in Drupal

How to Use Organic Groups, Version 2 in Drupal که یکی از دوره های آموزشی شرکت Ostraining می باشد، نحوه گروه بندی کردن محتوای سایت خود را با استفاده از ماژول Organic Groups در سیستم مدیریت محتوای دروپال، به شما آموزش می دهد.